Robert Whittaker i Israel Adesanya

Szef UFC, Dana White, po tym jak Israel Adesanya wywalczył tymczasowy pas mistrzowski wagi średniej w pojedynku z Kelvinem Gastelumem, zapowiedział, iż starcie Israela z mistrzem Robertem Whittakerem zorganizowane zostanie najpewniej na stadionie w Australii.

Sam Israel nie może się już doczekać tego wydarzenia, o czym powiedział w wywiadzie dla UFC po swojej ostatniej wygranej.

Nie mogę się doczekać. To będzie największe sportowe wydarzenie w historii Australii.

Adesanya odniósł się również do postaci samego Roberta Whittakera.

On myśli, że jest wyjątkowy. Wszyscy mówią o tym, że walczył 50 minut z Yoelem Romero, ale on nigdy nie walczył z kimś takim jak ja. Dziś widzieliście nieco więcej z tego co potrafię. Widzieliście mój grappling. Nie pokazałem wam jeszcze moich obaleń. Widzieliście moje kardio, moje serce i moją wolę walki. Mam ogromną wolę walki.

Adesany w rozmowie wspomniał o tym, że najpewniej do walki z Whittakerem dojdzie w sierpniu, ale jego trener stwierdził, że do pojedynku może dojść jednak nieco później.

21 KOMENTARZE

 1. Wszyscy mówią o tym, że walczył 50 minut z Yoelem Romero, ale on nigdy nie walczył z kimś takim jak ja

  No chlopaku nie wiadomo jakbys wygladal po 2 tak ciezkich pojedynkach. Moze jeszcze bedzie mial okazje zawalczyc z Kubanczykiem z checia bym to zobaczyl.

 2. '' On mysli, ze jest wyjatkowy''  –  no popatrz kto to mówi. Hipokryzja jebie go po łbie, a ten dalej tego nie widzi.

 3. Czy wy tu na Rocksach specjalnie wyciągacie tak zdania wyciagnięte z kontekstu żeby zawodnicy brzmieli jak największe buce ? 😆 Na koferencji na żywo to trochę inaczej wyglądało 😆

 4. Czy wy tu na Rocksach specjalnie wyciągacie tak zdania wyciagnięte z kontekstu żeby zawodnicy brzmieli jak największe buce ? 😆 Na koferencji na żywo to trochę inaczej wyglądało 😆

  Takie czasy, trzeba się cieszyć że póki co jeszcze fake newsy nie idą na potęgę i tylko tytuły są baitowe 😉

 5. Takie czasy, trzeba się cieszyć że póki co jeszcze fake newsy nie idą na potęgę i tylko tytuły są baitowe 😉

  Znaczy ja też troche rozumiem to, że forma pisana często ma wydźwięk zupełnie inny niż forma video pomimo tego, że to te same słowa. Już się nie raz na to łapałem. Osobiście nie polecam wywiadów w formie pisanej.

 6. Otłuszczony karzeł zrobił ci z twarzy bigos przez 5 rund.

  Na 50’minut z żołnierzem Boga musiał byś brać z 5 przerw na hospitalizacje.

 7. Ta Nowa generacja fajterow mnie osłabia,  w sumie generalnie nowe pokolenia są chore umysłowo w wiekszosci. :zakręcony:Jak by się zastanowić to starsze pokolenia też są nieogarniete :wow:do tego gołębie kurwiaki,  matki przychodzą z halibutami a #FreePanMaciej jak grochem o ścianę ::clintdis:: wszyscy moi ulubieńcy zbierają w tubę ostatnio a patafiany wszystko do przodu.Do tego fejmemema , muslimy i lgbt co się dzieje z tym światem,  jak żyć :baldwinwhiskey:

  Parobiec GOAT i do przodu ::jondance::

 8. Znów będzie upadek z wysokiego konia, niech se chłopak odpocznie od tego mma trochę bo 6 walk w ciągu 14 miesięcy to strasznie dużo a przed nim najważniejsza walka

 9. Pozostaje tylko życzyć zdrowia Robertowi. Kevin go podłączał, w pełni dysponowany Whittaker ubije. W pełni dysponowany to zwrot będący tu kluczem, czy to jeszcze możliwe ?

  #robertmusisz

 10. Akurat ostatnim występem udowodnił, że jest kozakiem, przetrwał kryzysy i wygrał, więc może gadać co chce

  Robercik mimo, że mistrz to w ogóle nie widze go w tej walce. Costa też cwaniakuje, łeb mu się nie rusza, wiec zbierali by go z podłogi szkoda, że teraz nie zawalczą

 11. Nawet ogromna wola walki i serce mu nie pomoże w walce z Whittakerem. Czarny wpierdol dostanie i ostudzi swoje zapędy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.