Już niedługo do oktagonu UFC powróci mistrz kategorii koguciej w osobie Seana O’Malleya. Tym samym amerykański gigant przypomina jak Amerykanin zdobył pas.

O’Malley stoczy swój najbliższy pojedynek na gali UFC 299. Wydarzenie odbędzie się 9 marca w Miami. „Suga” w pierwszej obronie tytułu podejmie po raz drugi Marlona Verę. Ta walka uświetni najbliższą numerowaną galę UFC. W pierwszym pojedynku lepszy okazał się Vera, który pokonał Seana przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie w sierpniu 2020 na UFC 252. Była to jedyna porażka Amerykanina na zasadach MMA.

Amerykański hegemon postanowił przypomnieć w jaki sposób O’Malley zdobył tytuł mistrzowski wagi koguciej. 29-latek zmierzył się z Aljamainem Sterlingiem w walce wieczoru UFC 292 w sierpniu ubiegłego roku. „Suga” wygrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie i został nowym mistrzem. Poniżej cała walka wieczoru gali UFC 292.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,691 komentarzy 11,541 polubień

Już niedługo do oktagonu UFC powróci mistrz kategorii koguciej w osobie Seana O'Malleya. Tym samym amerykański gigant przypomina jak Amerykanin zdobył pas.

O'Malley stoczy swój najbliższy pojedynek na gali UFC 299. Wydarzenie odbędzie się 9 marca w Miami. "Suga" w pierwszej obronie tytułu podejmie po raz drugi Marlona Verę. Ta walka uświetni najbliższą numerowaną galę UFC. W pierwszym pojedynku lepszy okazał się Vera, który pokonał Seana przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie w sierpniu 2020 na UFC 252. Była to jedyna porażka Amerykanina na zasadach MMA.

Amerykański hegemon postanowił przypomnieć w jaki sposób O'Malley zdobył tytuł mistrzowski wagi koguciej. 29-latek zmierzył się z Aljamainem Sterlingiem w walce wieczoru UFC 292 w sierpniu ubiegłego roku. „Suga” wygrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie i został nowym mistrzem. Poniżej cała walka wieczoru gali UFC 292.

Odpowiedz polub

click to expand...