Michał Oleksiejczuk (MMA 14-3, 2 w Rankingu PL) wraca do klatki! Jego kolejna walka odbędzie się 23 lutego na gali UFC w Nowej Zelandii. Przeciwnikiem Polaka będzie Jimmy Crute (MMA 10-1). Tym samym „Lord” dołącza do Karoliny Kowalkiewicz, która również wystąpi na gali w Auckland o czym informowaliśmy zaledwie kilka dni temu.

KAROLINA KOWALKIEWICZ VS YAN XIAONAN W NOWEJ ZELANDII

Michał Oleksiejczuk wraca po pierwszej porażce pod banderą UFC, której doznał z rąk doświadczonego Ovince’a Saint Preuxa (MMA 24-13-0). Amerykanin poddał naszego rodaka w drugiej rundzie pojedynku za pomocą swojego firmowego duszenia „Von Flue”, przerywając serię dwóch zwycięstw „Lorda”.  Po no contest w debiucie z Khalilem Rountree, Oleksiejczuk nokautował w pierwszych rundach kolejno Giana Villante oraz Gadzhimurada Antigulova.

Crute to pochodzący z Australii 23-latek. Angaż w UFC wywalczył na jednej z odsłon serii Dana White’s Contender. Podobnie jak Oleksiejczuk, do czasu wrześniowej porażki z Mishą Cirkunovem, mógł pochwalić się serią dwóch zwycięstw. Odprawiał przed czasem mocnych rywali, Sama Alveya i Paula Craiga.

  

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.