Saint Preux Oleksiejczuk UFC
Michał Oleksiejczuk

Michał Oleksiejczuk (MMA 14-2-1NC) powróci do klatki podczas gali UFC on ESPN+ 18 i zmierzy się w niej z Ovince’em Saint Preux (MMA 23-13). Polak zaraz po oficjalnym ogłoszeniu rywala napisał w mediach społecznościowych, że nastawia się na trudną walkę, ale jest pewny swojego zwycięstwa.

Plan na walkę Michał ma podobny do tego jaki prezentował w swoich poprzednich, efektownych występach, o czym powiedział w najnowszej rozmowie dla Dziennika Wschodniego.

Wiem o nim bardzo dużo i jestem gotowy na jego sztuczki. Nie zamierzam jednak zmieniać swojego stylu. Postawię na wiele mocnych uderzeń, bo w nich czuję się najlepiej.

Michał przyznał też, że ma dalekosiężne plany związane ze swoją obecnością w organizacji UFC i zdaje sobie sprawę z tego, że dwa ostatnie, szybkie zwycięstwa były dla niego niezwykle ważne w rozwoju kariery.

Zdaję sobie sprawę, że ten wynik zrobił olbrzymie wrażenie na najważniejszych osobach w UFC. Czuję, że mam coraz mocniejszą pozycję w tej federacji i liczę, że w ciągu trzech lat dojdę na szczyt. Widzę, że UFC na mnie mocno stawia. Chcę wygrywać każdy następny pojedynek i budować swoją markę.

Do walki Oleksiejczuka z Saint Preux dojdzie 28 września w stolicy Danii.

19 KOMENTARZE

 1. Oleksiejczuk to jest gość! Wielu go lekceważyło przed walką z czarnym skurwysynem Rountree a gosciu taki piekny prezent nam zrobił. Co prawda wyszlo z tego NC ale chuj tam. Piszesz teraz swoja piekna historie. Opierdol proszę tego OSP, bedziesz łowcą mandingo a my zobaczymy gdzie teraz jesteś w LHW. Cale cohones za Michałem! :rutekajak:

 2. Plus za pewność siebie i ambitne cele.

  OSP to takie drzwi do prawdziwej TOP ligi twojej wagi. Tam już nie będzie żartów. Ale jak to mówi Mariusz „małymi kroczkami”.Powodzenia

 3. Michał jestem z tobą, walki oglądam, kibicuje. Janek zabiera pas Jonesowi, potem broni go do momentu aż w polskim starciu oddaje tron Lordowi. Polska przejmuje LHW i UFC  nic na to nie poradzi. Wrzucimy im tam jeszcze Rafała Totalnego Rozpierdola Kijańczuka i Kapoka Super Parter Świstaka i Dana bedzie musiał chyba wyjebać USADA żeby naszych przegonić.

  A tak serio, to szacun dla Michała, walcz, wygrywaj, twój sukces to nasza radość. :conorsalute:

 4. 3 lata to dość długo. Jak będzie wygrywał to szybciej tam dojdzie. To tak jakby zakładał przynajmniej jedną porażke po drodze.

 5. 3 lata to dość długo. Jak będzie wygrywał to szybciej tam dojdzie. To tak jakby zakładał przynajmniej jedną porażke po drodze.

  Raczej nie zaklada tylko bierze taka ewentualnosc pod uwage. Przy prezentowanym przez Michala stylu trzeba sie z tym liczyc. Gdyby teraz odpalil OSP to zaczalby sie prawdziwy hajp na Lorda i w kolejnym wywiadzie moze byc juz mowa o 2 latach 😉

 6. Oby mu się udało bez większych wypadków przy pracy bo to chyba jedyny z Polaków w ufc, którego można określić jako prospekt. A walka z osp powinna być teoretycznie łatwiejsza niż z Rountree bo ten murzyn zmęczy się jeszcze szybciej, potrzeba tylko czujności i uwagi, zwłaszcza przez pierwsze 2 minuty :boystop:

 7. Michał powinien wyciągnąć wnioski z kariery Janka i możliwie często pokazywać się na galach w USA.

 8. No i to mi się podoba,wszystko w swoim czasie,a nie co jak niektórzy, że pokonali jakiegoś ogóra i od razu krzyczą o pas. Ja to mam wizualizację,że pod koniec roku Jano walczy o pas z Jonesem i wygrywa,potem broni go skutecznie kilka razy i w końcu dochodzi do walki z Lordem i pas przechodzi w jego ręce,a Jano kończy karierę w UFC jako najlepszy Polak,a my liczymy na powtórzenie,albo i polepszenie sukcesów przez Lorda

 9. No i to mi się podoba,wszystko w swoim czasie,a nie co jak niektórzy, że pokonali jakiegoś ogóra i od razu krzyczą o pas. Ja to mam wizualizację,że pod koniec roku Jano walczy o pas z Jonesem i wygrywa,potem broni go skutecznie kilka razy i w końcu dochodzi do walki z Lordem i pas przechodzi w jego ręce,a Jano kończy karierę w UFC jako najlepszy Polak,a my liczymy na powtórzenie,albo i polepszenie sukcesów przez Lorda

  wszyscy maja ten mokry sen bratobójczej walki. A taki Cormier z Cainem mogli się dogadać .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.