Aelxei Oleinik i Fabricio Werdum

Alexei Oleinik (MMA 58-13-1), który w swoim ostatnim boju pokonał Maurice’a Greene (MMA 8-3), już podczas UFC 249 zmierzy się z Fabricio Werdum (MMA 23-8-1). Obaj zawodnicy słyną ze swoich umiejętności walki w parterze. Oleinik uważa nawet, że może to być pojedynek o tytuł najlepszego grapplera wagi ciężkiej, ale nie tylko.

Zobacz również: UFC 249: Ferguson vs Gaethje – rozpiska gali

To będzie walka o tytuł najlepszego grapplera wagi ciężkiej w UFC. Może nawet o tytuł najlepszego grapplera wszech czasów. Może to być walka o tytuł BMS (best motherfucker submission), najlepszego skur**ela poddań. To będzie świetne doświadczenie. Razem mamy na koncie sporo wygranych i poddań.

W rozmowie dla serwisu BJPenn.com Oleinik dodał jednak, że Werdum może wcale nie chcieć walczyć z nim w parterze.

Werdum jest jednym z najlepszych grapplerów wszech czasów. Nie mam jednak pewności czy ostatecznie nasza walka będzie starciem grapplerskim. Fabrcio wierzy w swoje umiejętności stójkowe. Myślę, że on może chcieć walczyć w stójce.

Oleinik liczy, że zwycięstwo w starciu z Werdumem przybliży go do szczytu wagi ciężkiej i da możliwość walki z ciekawym rywalem.

Jeśli wygram, moim następnym rywalem może być przegrany z walki Ngannou vs Rozenstruik.

9 KOMENTARZE

  1. Nie potrafi się dopchać do walki o pas, to teraz będzie wymyślał tytuły z dupy… walczysz żeby dostać titleshot a nie o najlepszego zakladacza rękawiczek, najlepsze wejście do octagonu…

  2. Ciekawe jak tam forma Werduma. Pewnie chujowa jak ostatnio, ale na Olejnika powinna wystarczyć, bo jakoś nie wiedzę innych szans dla Ruska niż lucky punch

  3. I pomyśleć, że Olejnik którego ubił nasz Daniel tak długo trzyma się w UFC. Facet się rusza jakby go wystrugali nawet nie z drewna, a z płyty paździerzowej.

  4. I pomyśleć, że Olejnik którego ubił nasz Daniel tak długo trzyma się w UFC. Facet się rusza jakby go wystrugali nawet nie z drewna, a z płyty paździerzowej.

    Patrząc na ostatnią formę Daniela w ACA to on spokojnie mógłby być w UFC. Chyba że to efekt braku kontrol USADA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.