Sfrustrowany i wyraźnie podłamany po 32-sekundowej przegranej w super walce dwóch mistrzów UFC, TJ Dillashaw nie zgadza się z decyzją sędziego i chcę natychmiastowego rewanżu z Henrym Cejudo:

To fatalne uczucie czuć się okradzionym. Bardzo ciężko trenowałem do tego starcia. Fajnie byłoby mieć szansę, aby pokazać to w walce. To walka mistrzowska. To walka mistrza z innym mistrzem, a ty przerywasz to w ten sposób? Chwyciłem go za nogę w drodze po obalenie a sędzia  powiedział: „Hej, pokaż mi coś.” Powiedziałem: „Czuje się ok.” Szedłem po jego nogę a Cejudo przestał uderzać i zaczął bronić obalenia a sędzia w tym momencie zatrzymuje walkę? To po prostu śmieszne. To żałosne, że mam lepszą wiedzę o sporcie niż ten sędzia.

Cejudo w wywiadzie po walce powiedział, że z przyjemnością da rewanż swojemu przeciwnikowi ale w wyższej kategorii wagowej. Dillashaw wyraźnie jednak zaznaczył, że chce aby do drugiej walki doszło w tej samej kategorii wagowej:

To jakieś bzdury. Do tej walki musi dojść ponownie, musi do niej dojść w wadze muszej. Zapierdalałem jak głupi przez 12 tygodni po to żeby zostać okradzionym w 30 sekund. Możemy walczyć ponownie nawet jutro.

Zapytamy o to czy ciężkie ścinanie wagi mogło mieć wpływ na dyspozycję w walce zaprzeczył mówiąc:

Tak naprawdę czułem się nawet lepiej niż w wyższej kategorii. Moja energia była tam gdzie trzeba, czułem się nakręcony na walkę. Czułem że damy super przedstawienie ale miałem pecha. Nie przegrałem tej walki….Na miejscu Cejudo nie zaakceptowałbym takiego zwycięstwa, nie wiem z czego on się cieszy teraz.

2 KOMENTARZE

  1. Jebać go. Jest w mojej Topce 5 najbardziej znienawidzonych zawodników UFC i wpierdol na nim zawsze na propsie. Jaka kurwa kradzież? Gościu poleciał na glebe od podmuchu wiatru a ten ma jeszcze jakieś pretensję , że go "okradli". Faktycznie , walka 30 sekund , gość leży dwa razy na deskach ale go "okradli". Płaczuś jeden. "Na miejscu Cejudo nie zaakceptowałbym takiego zwycięstwa, nie wiem z czego on się cieszy teraz." To zdanie to szczyt szczytów jakim debilem i płaczkiem jest ten błazen. Najlepiej będzie jak Cejudo powie aby nie zaliczali tego zwycięstwa i uznali tą walkę jako nieodbytą tylko dlatego , że Dillashaw przegrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.