Volkan Oezdemir (MMA 17-4), który w roku 2018 miał okazję walczyć o mistrzowski pas, dziś znajduje się na siódmym miejscu rankingu wagi półciężkiej organizacji UFC. Szwajcar w swoim ostatnim boju pokonał Aleksandara Rakicia (MMA 12-2), na razie jednak cały czas nie wie, kto może być jego kolejnym rywalem.

Aktualnie muszę uporać się z kilkoma osobistymi sprawami. Do tego widzę, że wszystkie ważne postacie naszej kategorii wagowej mają zaplanowane walki. Trenuję więc ciężko i czekam na to, jak wszystko się poukłada.

W rozmowie dla serwisu MMA Junkie, Oezdemir powiedział z kim chciałby zmierzyć się w niedalekiej przyszłości.

Walka z Thiago Santosem byłaby ciekawa i przyniosła sporo emocji. Cały czas chciałbym też zawalczyć z Gustafssonem. Wiem, że on ciągle udaje martwego, żeby w końcu trafić na  łatwą walkę. Ja natomiast chciałbym być aktywnym zawodnikiem i walczyć z najtrudniejszym rywalem.

Zobacz również: „On każdego dnia trenuje” – Latifi o powrocie Gustafssona

Volkan aktualnie przebywa i trenuje w Tajlandii.

Uwielbiam Tajlandię i trenowanie tutaj. Trafiłem też tu kilka razy na Alisatira Overeema. Tajlandia to idealne miejsce na ucieczkę z domu, gdy nadchodzi zima. Jest tu dobre jedzenie, dobre treningi i możliwość cieszenia się życiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.