Już podczas gali UFC 218 Frankie Edgar zmierzy się z nowym mistrzem kategorii piórkowej Maxem Hollowayem. Edgar, który miał już okazję walczyć o tytuły mistrzowskie, uważa że zestawienie go z Hollowayem gwarantuje dobrą i ciekawą walkę. W rozmowie z serwisem MMA Weekly Edgar powiedział:

Zarówno on jak i ja lubimy narzucać mocne tempo, dzięki temu starcie będzie ekscytujące. Na 100% nie będziemy musieli ganiać za sobą w klatce. Obaj mamy w sobie coś z dzikiego psa i to będzie widać. Potrafimy też przyjąć obrażenia, żeby wykonać swoje zadanie. To będzie świetna walka.

Edgar dodał również, że jego styl walki może być dużym utrudnieniem dla Hollowaya.

Uważam, że to będzie ekscytująca walka, bo dobrze do siebie stylistycznie pasujemy. Ja zresztą pasuję dobrze do każdego zawodnika. Na moją korzyść przemawia natomiast to, że potrafię walczyć w różny sposób, w różnych płaszczyznach i najprawdopodobniej łączę to wszystko w jedną całość lepiej niż inni zawodnicy. To, że walczę różnorodnie spowoduje, że on będzie musiał się zastanawiać i na pewno będzie nieco zmęczony kombinowaniem, co też zrobię w następnej kolejności.

 

2 KOMENTARZE

  1. #TeamEdgar!! Ale to będą piekielne grzmoty!! Tutaj 5 rund nie wystarczy :DC: 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.