Niepokonana od 2013 roku Chinka, Weili Zhang, chce pojedynku z byłą mistrzynią kategorii słomkowej UFC oraz jedną z najlepszych zawodniczek w historii MMA, Joanną Jędrzejczyk. Zhang od jakiegoś czasu w swoich mediach społecznościowych jasno daje znać Polce, że chętnie zmierzy się z nią w oktagonie.

Witam Was, Joanna Jędrzejczyk oraz Claudia Gadelha – nazywam się Zhang Weili i jestem z Chin!

Cześć Joanna, mam na swoim koncie serię 19 zwycięstw z rzędu i chciałabym przedłużyć ją do 20 już niebawem. Chcesz walczyć?

Zhang (19-1 MMA) nie przegrała w klatce MMA od 2013 roku. Chinka w ostatnim pojedynku pokonała mocną Tecię Torres. Jędrzejczyk (15-3 MMA) w ostatniej walce musiała uznać wyższość aktualnej mistrzyni kategorii muszej, Valentiny Shevchenko. Na 4 pojedynki Polka ma bilans 1-3. Joanna na UFC 185 została mistrzynią kategorii słomkowej organizacji. W przeszłości zawodniczka pokonała m.in. Claudię Gadelhę, Karolinę Kowalkiewicz czy Jessicę Andrade.

22 KOMENTARZE

 1. To przykre, że jakieś siksy zaczęły traktować JJ jak trampolinę.

  Przesadzasz. Jak Asia była po walce z Andrade, to wyzywało ją do walki kilka zawodniczek z tego co pamietam: Nunes, Ansaroff, Niedzwiedz, Angela Lee, pewnie zapomniałem o kilku innych.

  Nic nowego pod słońcem. Joanna zawsze chciała być drugim Conorem.W pewnym sensie jej się to udało. Popatrz na lekką, mimo, że Khabib jest mistrzem, to większość zawodników wzięłaby walkę z Rudym i tak też się zachowaują od Fergusona na Kowboju kończąc.

 2. Jędrzejczyk odniosła finansowy sukces? Ciekawi mnie czy robienie z siebie idioty przyniosło profity.Będzie miała na handel winami po zakończeniu kariery? Opłacało się? Ta cała hameryka wyszła jej na dobre?

 3. Jędrzejczyk odniosła finansowy sukces? Ciekawi mnie czy robienie z siebie idioty przyniosło profity.Będzie miała na handel winami po zakończeniu kariery? Opłacało się? Ta cała hameryka wyszła jej na dobre?

  Kobitka kosi gruby hajs i pewnie jest ustawiona do końca życia.Sam sobie odpowiedz czy jej się opłacało.

 4. Kobitka kosi gruby hajs i pewnie jest ustawiona do końca życia.Sam sobie odpowiedz czy jej się opłacało.

  Z czego  ma te pieniądze?

 5. Z czego  ma te pieniądze?

  Z książki o sobie? Z kilku, jak nie kilkunastu reklam? Widziałeś półki w sklepach w ostatnim czasie?

  Co to za pytanie w ogóle :korwinwhat:

 6. Jędrzejczyk odniosła finansowy sukces? Ciekawi mnie czy robienie z siebie idioty przyniosło profity.Będzie miała na handel winami po zakończeniu kariery? Opłacało się? Ta cała hameryka wyszła jej na dobre?

  :stevecarell:

 7. Z czego  ma te pieniądze?

  Zapewne z przekrętów podatkowych!!! Bo na pewno nie z reklam samsunga, reeboka, play, formotivy, oshee czy walk….

 8. Jędrzejczyk odniosła finansowy sukces? Ciekawi mnie czy robienie z siebie idioty przyniosło profity.Będzie miała na handel winami po zakończeniu kariery? Opłacało się? Ta cała hameryka wyszła jej na dobre?

  Eehh

  :matt:

 9. wygrana nad Jedrzejczyk moze wywidnowac wysoko natomiast porazke latwo bedzier wytlumaczyc (byla wielokrotna mistrzyni) wiec nie ma co sie dziwiwc ze takiej walki chce z drugiej strony swiadczy to o tym ze czuje ze moze wygrac a to juz moze swiadczyc o dyspozycji Joanny

 10. Kobitka kosi gruby hajs i pewnie jest ustawiona do końca życia.Sam sobie odpowiedz czy jej się opłacało.

  Nigdy bym się nie zamienił miejscami i nie chodzi tu o płeć. Jakbym odsłuchał swoich wywiadów i pełnego powagi zapewniania w klatce, że nikt nie odbierze mi pasa, to skończyłbym z ciężką depresją.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.