Joanna Jędrzejczyk i Claudia Gadelha

Claudia Gadelha, która podczas gali UFC 239 pokonała na punkty Randę Markos, ma już upatrzoną następną rywalkę, którą ma być Joanna Jędrzejczyk. Brazylijka i Polka walczyły z sobą już dwa razy. Oba starcia wygrała Jędrzejczyk, choć pierwszy pojedynek był bardzo wyrównany i nie został wypunktowany przez sędziów jednomyślnie.

Galdeha zaraz po swojej walce na UFC 239 powiedziała, że Polka ponownie znalazła się na jej celowniku. Teraz jednak Jędrzejczyk ma walczyć z Michelle Waterson.

Byłam nieco zaskoczona, bo po moim zwycięstwie nad Randą chciałam wyzwać Joannę. Czuję bowiem, że mamy bilans 1:1 i powinnyśmy stoczyć trzecią walkę. Ona jest mi to winna. Chcę walczyć ponownie z Joanną, ale byłam nieco zaskoczona tym, że ona walczy jednak z Michelle Waterson. Zaczekajmy więc na tę walkę i zobaczymy co się wydarzy. Bardzo chcę znowu walczyć z Joanną.

Gadelha podczas rozmowy z mediami dodała również, że nie zamierza bić się z Waterson ponieważ to jest jej przyjaciółka.

Zgodziłyśmy się, że zawalczymy z sobą tylko jeśli to będzie starcie o pas.

Zapytana ponownie o Jędrzejczyk, Gadelha dodała:

Nienawidzimy się. Szanuję ją jako zawodniczkę, ale nie szanuję jej jako człowieka. Spędziłam z nią 8 tygodni w TUF i to był koszmar. Pokazała wówczas jaką osobą jest. Czuję też, że pokonałam ją w pierwszej walce. Nie mogłam się pogodzić z tą przegraną. Czuję więc, że musimy to zrobić ponownie.

32 KOMENTARZE

 1. Nienawidzimy się. Szanuję ją jako zawodniczkę, ale nie szanuję jej jako człowieka. Spędziłam z nią 8 tygodni w TUF i to był koszmar. Pokazała wówczas jaką osobą jest. Czuję też, że pokonałam ją w pierwszej walce. Nie mogłam się pogodzić z tą przegraną. Czuję więc, że musimy to zrobić ponownie.

  Ooooo, widzę nawrót ostrego stanu zapalnego anusa. Przecież był już okres, trochę po tym, jak Aśka ją skapiszonowała w drugiej walce, że Claudia wypowiadała się z szacunkiem i bez złej krwi.

  Widać marzy jej się kasowe starcie,

  gdzieś wyżej na karcie,

  na szkło ma parcie,

  więc atakuje zażarcie.

  Rymy rymy kurwa rymy.

 2. Niech Dominic Cruz jako ekspert wytłumaczy:

  Czuję bowiem, że mamy bilans 1:1 i powinnyśmy stoczyć trzecią walkę.

  :no no:

  Ona jest mi to winna

  :no no:

 3. a jak dawać kolejna trylogię, najlepiej jeszcze dodać mcgregora z diazem i jonesa z dc na jednej gali i wtedy dana może piać z zachwytu

 4. Nienawidzimy się.

  Raczej jednostronne uczucie, Joanna przeprosiła za swoje zachowanie i przeszła do dalszego etapu swojej kariery.

  Jak Gadelha jest 1:1 przeciwko Asi, to Asia jest 1:1 przeciwko Rose…

 5. Dana powinien strollować Gadelhe i dać jej pojedynek z Joasią jako main event jakiejś mało znaczącej gali na wypiździewie żeby było 5 rund.:śmiech:

 6. Rozdzial z Klaudiuszem juz dawno przeciez zostal zamkniety. Asia ma obic Karate Hottie (ale nie za bardzo bo szkoda) i dostac TSa. Czego Gadelha nie rozumie? :matt:

 7. Jak Gadelha jest 1:1 przeciwko Asi, to Asia jest 1:1 przeciwko Rose…

  :waldeklaugh:

  To już nawet fanboye Conora potrafili zachować większą trzeźwość umysłu

 8. Wczorajszy jej pojedynek był tak ciekawy i odniosła tak imponujące zwycięstwo, że faktycznie musi dostać to czego chce…

 9. Aśka jakiś tam regres zaliczyła od ich drugiej walki, za to Favelha spadek formy od lat ma tragiczny. Spokojne 3-0 dla JJ jeśli doszłoby do starcia.

 10. a jak dawać kolejna trylogię, najlepiej jeszcze dodać mcgregora z diazem i jonesa z dc na jednej gali i wtedy dana może piać z zachwytu

  Kej es dablju już by miało zaklepane z tytułem KejEsDablju: The Trilogy from MMA

 11. Pojedynek na powiększone boobsy! A tak serio to Aśka na tyle się poprawiła fizycznie i zapaśniczo, że Klaudiusz nie ma tu co szukać. Będzie powtórka z drugiej walki.

 12. Pojedynek na powiększone boobsy! A tak serio to Aśka na tyle się poprawiła fizycznie i zapaśniczo, że Klaudiusz nie ma tu co szukać. Będzie powtórka z drugiej walki.

  Tylko w drugiej walce Klaudia wygrała dwie pierwsze rundy, teraz by to była 3-rundówka, więc jak miałaby być powtórka, to trochę słabo.

 13. :waldeklaugh:

  To już nawet fanboye Conora potrafili zachować większą trzeźwość umysłu

  Oj grubo grasz tutaj.

 14. Widać marzy jej się kasowe starcie,

  gdzieś wyżej na karcie,

  na szkło ma parcie,

  więc atakuje zażarcie.

  Może jakaś walka na przetarcie?

  Bo mówiąc otwarcie

  Chuj mnie obchodzi to starcie.

  Na ból dupy maść Claudii dajcie.

 15. Widać marzy jej się kasowe starcie,

  gdzieś wyżej na karcie,

  na szkło ma parcie,

  więc atakuje zażarcie.

  Może jakaś walka na przetarcie?

  Bo mówiąc otwarcie

  Chuj mnie obchodzi to starcie.

  Na ból dupy maść Claudii dajcie.

  Problemu nie widzę z tym starciem,

  To wszystko i tak chuja warte,

  Amand wyjasnia wszystkie na lajcie,

  Reszta niech się zajmie swymi lajkami bracie.

 16. Rozdzial z Klaudiuszem juz dawno przeciez zostal zamkniety. Asia ma obic Karate Hottie (ale nie za bardzo bo szkoda) i dostac TSa. Czego Gadelha nie rozumie? :matt:

  Życia, logiki i pewnie kilku innych rzeczy.

  Problemu nie widzę z tym starciem,

  To wszystko i tak chuja warte,

  Amand wyjasnia wszystkie na lajcie,

  Reszta niech się zajmie swymi lajkami bracie.

  Ale nie w 115. Zdrowy chłop jak Nunes nie zbije do 115.

 17. Claudiusz bardzo dużo "czuje" w tym wywiadzie…ale czy czuje nadchodzący wpierdol po raz trzeci???

  Ona nic nie czuje, po prostu chodzi o hajs a nie ambicje sportowe. Ma jedno zwycięstwo nad top 5 w karierze (Karolina), Joanna najlepsze zestawienie w dywizji. Lepszy trzeci wpierdol od Asi, niż wpierdol od jakiegoś nołnejma.

 18. Narkun też chce trylogii, ale on przynajmniej wygrał dwie pierwsze walki. Czy za tymi wypowiedziami również stoi jakiś potężny Gadelha Team ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.