Junior dos santos curtis blaydes

Junior dos Santos (MMA 21-6) już 25 stycznia powróci do rywalizacji i zawalczy podczas UFC on ESPN+ 24. Jego rywalem w tym pojedynku będzie Curtis Blaydes (MMA 12-2). Brazylijczyk w rozmowie dla UFC zdradził, że gdy dowiedział się o walce z Blaydesem nie wiedział, iż jego nowy rywal jest na wysokim miejscu w rankingu wagi ciężkiej.

Gdy zaoferowana mi Curtisa nie miałem pojęcia, że on jest trzeci w rankingu wagi ciężkiej. Nie wiedziałem, że jedynym zawodnikiem, któremu uległ jest Francis Ngannou.

Dos Santos nie przejmuje się jednak rankingiem i zamierza skończyć przed czasem walkę z Curitsem.

Wiem, że on jest twardym i nudnym zawodnikiem. Jego sposób walki jest czymś czego nienawidzę. To jednak powoduje, że jeszcze większym wyzwaniem będzie znokautowanie go, albo poddanie. Może to jest dla mnie szansa, żeby pokazać moje jiu-jitsu.

Junior dos Santos wierzy też, że wygrana z Blaydesem przybliży go do upragnionej walki o mistrzowski pas.

Zobacz również: „Byłem tam raz i będę ponownie” – JDS o chęci zdobycia mistrzowskiego pasa

15 KOMENTARZE

  1. Junior co Ty pierdolisz… Też nie lubię tego stylu bo gość tylko rzuca się w nogi ale czuję , że Blaydes na punkty albo powtórka z glebie z Overeemem.

  2. BJJ już Junior mówił o swoim  " świetnym parterze  " przed walką z Makalele i co wyszło … W takiej firmie to  Curtis może go w stojce położyć , a co dopiero , Junior wyłapie na glebie tyle bół że mu się odechce walk

  3. Blaydes przez dominacje w parterze , ewentualnie porozbija go łokciami z góry jak Overeema albo Abdurakhimova , Dos Santos jedynie co może robic to go katowac wciągać na kontre wyciągać bomba bomba ale to juz i tak :razz:udziaonicbyniedao:

  4. I po co bylo pierdolic głupoty panie Junior , doszło to tego ze spierdalałes przed nim nawet w stójce a i tak cie ubił w tej płaszczyźnie :waldeklaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.