Junior dos santos

Junior dos Santos (MMA 21-6) już 25 stycznia powróci do rywalizacji i zawalczy podczas UFC on ESPN+ 24. Jego rywalem w tym pojedynku będzie Curtis Blaydes (MMA 12-2). Dos Santos, który przegrał swoją ostatnią walkę z Francisem Ngannou, nie myśli o tej porażce, chociaż liczy na to, że w przyszłości będzie miał okazję się zrewanżować.

Zobacz również: Junior Dos Santos o byłych problemach zdrowotnych: ”Mogłem stracić nogę, a nawet umrzeć”

Czasami nie ma się zwyczajnie swojego dnia. Tak bywa. I co mam potem zrobić? Siedzieć i płakać?  Trzeba iść do przodu i to właśnie robię. Wierzę w siebie. Potrafię dostrzec prawdę, która kryje się w mojej głowie. Bylibyście zaskoczeni, więc będę starał się wam to pokazać. Po to tu jestem.

Dos Santos, który jest byłym mistrzem UFC wagi ciężkiej, cały czas myśli o powrocie na tron i wierzy, że tego dokona, o czym powiedział w rozmowie dla serwisu MMA Junkie.

Wierzę, że zasłużyłem na to, aby być na szczycie naszej kategorii i zrobię to. Byłem tam raz i będę ponownie.

5 KOMENTARZE

  1. Całym sercem za JDS ale bez szans na pas… Nie mówię , że wtopi z Blaydesem chociaż faworytem będzie Curtis i serce mówi Cigano ale rozum , że zapaśniczo Curtis ogarnie…

  2. JDS to TSów już kilka ma na swoim koncie ale jakoś tak bez powodzenia ostatnio. Stipe Blaydes i Ubuntu musieli by na emeryturę przejść żeby Cigano zdobył pas, ale wtedy to nawet Ali może jeszcze powalczyć o złoto.

  3. Cain zniszczył Cygana jako mistrza i pretendenta. Po tych walkach już nigdy nie był sobą. Tym bardziej teraz po tych kilku KO.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.