Jak poinformowały właśnie media w Stanach Zjednoczonych, zawodnik UFC Rodrigo de Lima (MMA 9-3-1) w niedzielę (21 kwietnia) został zamordowany. Przebieg wydarzeń opisał jego przyjaciel, Michel Prazeres:

26-latek wdał się w kłótnię z kierowcą Ubera. Po tym jak w wyniku wymiany zdań De Lima wraz z przyjaciółmi został wyproszony z samochodu, kierowca Ubera odjechał, ale chwilę później wrócił i wjechał samochodem w odwróconego plecami Limę. Brazylijczyk zostawił żonę i dwójkę dzieci. Policja poszukuje mordercy.

Rodrigo występował na brazylijskich galach i był mistrzem wagi półśredniej w Jungle Fight. Na przełomie 2014/2015, został zakontraktowany przez UFC. W największej na świecie organizacji MMA, nie poszło mu jednak najlepiej i przegrał swoje starcia, najpierw z z Neilem Magnym przez nokaut, a potem z Efrainem Escudero przez decyzję.

21 KOMENTARZE

 1. w legalnej taksówce z licencją by do tego nie doszło

  Taksówki to największa patologia, którą trzeba delegalizować otwierając rynek na potrzeby nowoczesnego świata i tak, właśnie też na Ubera. Wszędzie może trafić się wariat. Nadal wolę jeździć Uberem.

 2. Bardzo przykra informacja i niestety chodzi o Brazylię, co nie jest zaskoczeniem. Mam wątpliwości, co tak naprawdę się zdarzyło w tym Uberze. Policja zidentyfikowała sprawcę. Oczywiście foty ciała praktycznie w każdym portalu z Brazylii, co u nich też normalne.

 3. Typowe wydarzenie w Brazylii, tam zawsze ktoś ginie w kłótni, szarpaninie czy bójce. Strasznie dziko tam jest. Szkoda gościa.

 4. Typowe wydarzenie w Brazylii, tam zawsze ktoś ginie w kłótni, szarpaninie czy bójce. Strasznie dziko tam jest. Szkoda gościa.

  Ta Brazylia to ciekawa sprawa jest, ja np. spędziłem tam 3 miesiące(w tym miesiąc w Rio) i wierz mi lub nie ale nie byłem świadkiem nawet jednej bójki… nie mówiąc o zabijaniu, nie słyszałem ani jednego wystrzału z broni palnej, a nie jestem typem co trzyma się centrów miast. Bywałem w fawelach i nic… fakt bieda ale normalnie i bez spin! Aż sam byłem zaskoczony. Z kolei poznałem jednego Hiszpana co spędził tam 5 lat i opowiadał, że był świadkiem morderstwa na ulicy w biały dzień. Statystyki jasno mówią, że jest tam od groma zabójstw ale żeby agresja i przemoc była tam "na każdym kroku" to spora przesada moim zdaniem

 5. Taksówki to największa patologia, którą trzeba delegalizować otwierając rynek na potrzeby nowoczesnego świata i tak, właśnie też na Ubera. Wszędzie może trafić się wariat. Nadal wolę jeździć Uberem.

  Uber nie placi w Polsce podatkow, grabi Polakow i sie smieje, a oni szczesliwi

 6. Ta Brazylia to ciekawa sprawa jest, ja np. spędziłem tam 3 miesiące(w tym miesiąc w Rio) i wierz mi lub nie ale nie byłem świadkiem nawet jednej bójki… nie mówiąc o zabijaniu, nie słyszałem ani jednego wystrzału z broni palnej, a nie jestem typem co trzyma się centrów miast. Bywałem w fawelach i nic… fakt bieda ale normalnie i bez spin! Aż sam byłem zaskoczony. Z kolei poznałem jednego Hiszpana co spędził tam 5 lat i opowiadał, że był świadkiem morderstwa na ulicy w biały dzień. Statystyki jasno mówią, że jest tam od groma zabójstw ale żeby agresja i przemoc była tam "na każdym kroku" to spora przesada moim zdaniem

  Ja nie mówię, że tam jest przemoc na każdym kroku, tylko, że jak jest jakaś bójka czy napad, to w chuj często są ofiary śmiertelne. Mam w polubieniach taki kanał gościa, co zajmuje się samoobroną i takimi tam, oczywiście nie jakieś bzdury jak aikido, i on analizuje nagrania pokazujące jakieś bijatyki czy napady. Sam stwierdził, że nagrania z Brazylii zazwyczaj kończą się tragicznie dla kogoś.

 7. Uber nie placi w Polsce podatkow, grabi Polakow i sie smieje, a oni szczesliwi

  W dalszym ciągu jeśli mogę zapłacić 10 zł, a nie 25, to wybór jest prosty. Zwykłego człowiek nie interesuje kto i gdzie płaci podatki. Zwykły człowiek chce dojechać z punktu a do punktu b, a jeśli może jechać za 10 zł, to jest Jego wybór i tyle. Gdyby taksówki podniosly standard usług, to mogli by coś próbować ugrać, a nie na zasadzie, przyjeżdża stary mercedes, w środy siekierę możesz powiesić tak nadymione, w bagażniku butla z gazem, ze walizka ledwo wchodzi.

  Żeby nie było offtopu, szkoda chłopa, nie ważne czy taksówkarz go dojedzie czy uber.

 8. Mam w polubieniach taki kanał gościa, co zajmuje się samoobroną i takimi tam, oczywiście nie jakieś bzdury jak aikido, i on analizuje nagrania pokazujące jakieś bijatyki czy napady. Sam stwierdził, że nagrania z Brazylii zazwyczaj kończą się tragicznie dla kogoś.

  Możesz zapodać linka? Lubię tego typu kanały.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.