joanna jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk, która przegrała swoje ostatnie starcie mistrzowskie z Weili Zhang, liczy na to, że w kolejnym boju będzie miała okazję do ponownego stoczenia boju mistrzowskiego.

Szefa UFC, Dana White powiedział jednak niedawno, że myśli nad walką o pas pomiędzy Weili Zhang i Rose Namajunas. W rozmowie dla serwisu The National, White został zapytany o walki mistrzowskie, które mogą odbyć się za jakiś czas na „Fight Island”.

Khabib będzie następny. Pracujemy nad starciem Israel Adesanya vs Paulo Costa. Możliwa jest też walka Rose Namajunas z Weili Zhang. Wszystkie duże walki mistrzowskie najpewniej odbędą się na „Fight Island” w Abu Zhabi.

Czy gdyby zatem doszło do walki, o której mówił White, Joanna zaczekałaby na swoją kolej do mistrzowskiego boju? Dan Lambert, szef klubu ATT, w którym trenuje Polka, uważa że tak właśnie będzie.

Starcie Joanny z Weili, to była świetna walka. To była najlepsza walka w historii kobiecego MMA i wszyscy chcą zobaczyć to jeszcze raz. Myślę, że UFC zmierza w kierunku walki o pas dla Rose, więc Joanna poczeka i zobaczy co się stanie. Nie wydaje mi się, żeby poza walką o pas inne starcia miały jakiś sens.

Lambert w rozmowie dla serwisu BJPenn.com przyznał, że byłby zaskoczony, gdyby Polka zdecydowała się na inny pojedynek.

Byłbym zaskoczony jeśli zawalczyłaby w innym pojedynku niż w starciu mistrzowskim. Nie widzę innego sensownego zestawienia dla niej.

Joanna Jędrzejczyk w ostatniej walce po niesamowitej wojnie w stójce przegrała niejednogłośną decyzją sędziów z Weili Zhang. Wcześniej Polka pokonywała między innymi Michelle Waterson, Tecię Torres czy Jessicę Andrade, przegrywała natomiast z Valentiną Shevchenko i Rose Namajunas.

8 KOMENTARZE

 1. Jestem fanem Aśki, ale uważam, że powinna zanotować jedno zwycięstwo, zanim dostanie kolejny raz walkę o pas, np. z Niną Ansaroff. To byłoby dobre dla sportu.

 2. Chce tylko wbić mały kijeczek w mrowisko i zapytać jak eko,  pasywny dom pani JJ ma się do wpierdalajacego jak głupi benzynę, porsche?

 3. Chce tylko wbić mały kijeczek w mrowisko i zapytać jak eko,  pasywny dom pani JJ ma się do wpierdalajacego jak głupi benzynę, porsche?

  bilansuje się:)

 4. Chce tylko wbić mały kijeczek w mrowisko i zapytać jak eko,  pasywny dom pani JJ ma się do wpierdalajacego jak głupi benzynę, porsche?

  Ciężko postawić wpierdalający, jak głupi, benzynę dom…

 5. Ciężko postawić wpierdalający, jak głupi, benzynę dom…

  Nie za bardzo ciężko. Kotły na oleje opałowe poszły na złom bo za drogie w utrzymaniu po tym jak rząd zmienił to i tamto w opłatach.

 6. Cala te dywizje mozna ograniczyc do Chinki, Rose, JJ, Andrade i co kwartal robic mini-turniej i sprawdzac, ktora w danym momencie jest na topie. Albo zaorac…

 7. Nie za bardzo ciężko. Kotły na oleje opałowe poszły na złom bo za drogie w utrzymaniu po tym jak rząd zmienił to i tamto w opłatach.

  Dobra, nie kłóćmy się, olej opałowy to nie benzyna 🙂

 8. Ciężko postawić wpierdalający, jak głupi, benzynę dom…

  Etam,  odcinasz się od sieci i stawiasz agregat. acz mi chodziło o eko  podejście  i sumienie. Wg obecnych trendów powinna być to tesla 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.