Alex Pereira, mistrz UFC wagi średniej, twierdzi, że nie był dobrze przygotowany do walki z Israelem Adesanyą, bo przed pojedynkiem doznał kontuzji.

Podczas gali UFC 281, która odbyła się 12 listopada w Nowym Jorku, Israel Adesanya utracił mistrzowski tytuł wagi średniej w boju z Alexem Pereirą. Brazylijczyk w rozmowie dla ESPN przyznał, że nie był w pełni przygotowany do walki mistrzowskiej, bo dwa miesiące temu doznał zerwania więzadeł w prawym środkowym palcu u ręki i z powodu tej kontuzji nie mógł walczyć przez około trzy tygodnie podczas obozu przygotowawczego.

Nie trenowałem dobrze do tej walki. Mogło być lepiej. Ostatecznie jednak wygrałem i zostałem mistrzem. Wiele osób opowiada bzdury i nie wie, co się działo. Miałem problem z więzadłami. Myślę, że wrócę mocniejszy w następnym starciu.

Pereira powiedział również, co sądzi o kolejnym starciu z Adesanyą.

Nie ma dla mnie znaczenia czy to będzie on, czy ktoś inny. Na jego miejscu bym nieco odczekał, ale ostatecznie on był mistrzem. Jeśli chce, zasłużył na rewanż.

Zaraz po gali UFC 281 Dana White w rozmowie z dziennikarzami przyznał, że nie wyklucza zorganizowania natychmiastowego rewanżu. Israel Adesanya zapowiedział po walce, że to nie koniec jego rywalizacji z Alexem Pereirę.

Zwycięstwo Pereiry nad Adesanyą nie było jego pierwszym tryumfem w konfrontacji z Israelem. Wcześniej Pereira dwa razy pobił Adesanyę w kickboxingu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Vale Tudo
Open

23,872 komentarzy 77,107 polubień

Potwór bijacy czarnuchy :lol:

Odpowiedz 12 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

PRIDE FC
Middleweight

6,770 komentarzy 36,004 polubień
Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Middleweight

5,510 komentarzy 11,184 polubień

Gość to skała, jeżeli poprawi defensywę zapaśniczą to może być nie do ruszenia przez jakiś czas.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Risky
Risky

WSOF
Heavyweight

3,527 komentarzy 12,224 polubień

Wychodzi na to że jak cyc nie ma przewagi zasięgu to nawet nie trzeba za bardzo trenować. Wystarczy prześmiewczy "trening" z piłeczkami i strzelanie z łuku.

Odpowiedz polub

Avatar of Raven
Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,642 komentarzy 16,573 polubień

Wychodzi na to że jak cyc nie ma przewagi zasięgu to nawet nie trzeba za bardzo trenować. Wystarczy prześmiewczy "trening" z piłeczkami i strzelanie z łuku.

Nie wystarczy, bo przecież do momentu przerwania Cyc-Majster wygrywał to na punkty.
Poza tym nie lubię takich newsów z dupy, po przegranej lub wygranej walce, że dany zawodnik albo do niej w ogóle nie mógł trenować, albo wychodził do klatki z niesprawną jedną nogą i połamanymi obiema rękami. Zdecydował się wyjść do klatki, to po werdykcie bez sensu jest pierdolenie o tym jak bardzo nie w formie był tego dnia (i wiedział o tym przed walką) :matt:

Odpowiedz 1 Like

click to expand...