Alex Pereira, mistrz UFC wagi średniej, twierdzi, że nie był dobrze przygotowany do walki z Israelem Adesanyą, bo przed pojedynkiem doznał kontuzji.

Podczas gali UFC 281, która odbyła się 12 listopada w Nowym Jorku, Israel Adesanya utracił mistrzowski tytuł wagi średniej w boju z Alexem Pereirą. Brazylijczyk w rozmowie dla ESPN przyznał, że nie był w pełni przygotowany do walki mistrzowskiej, bo dwa miesiące temu doznał zerwania więzadeł w prawym środkowym palcu u ręki i z powodu tej kontuzji nie mógł walczyć przez około trzy tygodnie podczas obozu przygotowawczego.

Nie trenowałem dobrze do tej walki. Mogło być lepiej. Ostatecznie jednak wygrałem i zostałem mistrzem. Wiele osób opowiada bzdury i nie wie, co się działo. Miałem problem z więzadłami. Myślę, że wrócę mocniejszy w następnym starciu.

Pereira powiedział również, co sądzi o kolejnym starciu z Adesanyą.

Nie ma dla mnie znaczenia czy to będzie on, czy ktoś inny. Na jego miejscu bym nieco odczekał, ale ostatecznie on był mistrzem. Jeśli chce, zasłużył na rewanż.

Zaraz po gali UFC 281 Dana White w rozmowie z dziennikarzami przyznał, że nie wyklucza zorganizowania natychmiastowego rewanżu. Israel Adesanya zapowiedział po walce, że to nie koniec jego rywalizacji z Alexem Pereirę.

Zwycięstwo Pereiry nad Adesanyą nie było jego pierwszym tryumfem w konfrontacji z Israelem. Wcześniej Pereira dwa razy pobił Adesanyę w kickboxingu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Roshi

UFC
Heavyweight

17,935 komentarzy 52,886 polubień

Potwór bijacy czarnuchy :lol:

Odpowiedz 12 polubień

BogdanJanusz

Bellator
Bantamweight

3,944 komentarzy 12,504 polubień
Komentator Internetu

Bellator
Heavyweight

4,822 komentarzy 9,358 polubień

Gość to skała, jeżeli poprawi defensywę zapaśniczą to może być nie do ruszenia przez jakiś czas.

Odpowiedz 4 polubień

Risky

Maximum FC
Welterweight

1,555 komentarzy 4,672 polubień

Wychodzi na to że jak cyc nie ma przewagi zasięgu to nawet nie trzeba za bardzo trenować. Wystarczy prześmiewczy "trening" z piłeczkami i strzelanie z łuku.

Odpowiedz polub

Raven

Bellator
Bantamweight

3,946 komentarzy 13,452 polubień

Wychodzi na to że jak cyc nie ma przewagi zasięgu to nawet nie trzeba za bardzo trenować. Wystarczy prześmiewczy "trening" z piłeczkami i strzelanie z łuku.

Nie wystarczy, bo przecież do momentu przerwania Cyc-Majster wygrywał to na punkty.
Poza tym nie lubię takich newsów z dupy, po przegranej lub wygranej walce, że dany zawodnik albo do niej w ogóle nie mógł trenować, albo wychodził do klatki z niesprawną jedną nogą i połamanymi obiema rękami. Zdecydował się wyjść do klatki, to po werdykcie bez sensu jest pierdolenie o tym jak bardzo nie w formie był tego dnia (i wiedział o tym przed walką) :matt:

Odpowiedz 1 Like

click to expand...