Alex Pereira, mistrz UFC wagi półciężkiej, zapowiedział niedawno swój powrót do oktagonu. Zdaniem Michaela Bispinga Brazylijczyk może zawalczyć na gali UFC 300 z Israelem Adesanyą.

Podczas gali UFC 295, która odbyła się 11 listopada w Nowym Jorku, Alex Pereira pokonał Jiriego Prochazkę i zdobył tytuł mistrzowski kategorii półciężkiej. Jednym z kolejnych potencjalnych rywali dla Pereiry jest Jamahal Hill, były czempion, który musiał zwakować tytuł z powodu kontuzji. Michael Bispig, były mistrz UFC, jest jednak zdania, że Pereira stanie do rywalizacji z innym przeciwnikiem, o czym powiedział w swoim programie.

Nie sądzę, żeby Pereira miał walczyć z Hillem. Kto więc to będzie? Moim zdaniem Pereira zmierzy się z Israelem Adesanyą, a do walki dojdzie na gali UFC 300.

Zdaniem Bispinga Adesanya miałby przejść z kategorii średniej do wagi półciężkiej, aby tam spotkać z Pereirą, z którym już rywalizował.

Alex Pereira jest byłym czempionem wagi średniej. Zdobył pas tej kategorii w listopadzie roku 2022, kiedy to pokonał Israela Adesanyę. W kwietniu roku 2023 utracił tytuł w rewanżowym starciu z Israelem. Po tym pojedynku Pereira zdecydował się przejść do kategorii półciężkiej, w której pokonał Jana Błachowicza, co zapewniło mu walkę o mistrzowski tytuł z Prochazką i zdobycie pasa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,978 komentarzy 3,045 polubień

Alex Pereira, mistrz UFC wagi półciężkiej, zapowiedział niedawno swój powrót do oktagonu. Zdaniem Michaela Bispinga Brazylijczyk może zawalczyć na gali UFC 300 z Israelem Adesanyą. Podczas gali UFC 295, która odbyła się 11 listopada w Nowym Jorku, Alex Pereira pokonał Jiriego Prochazkę i zdobył tytuł mistrzowski kategorii półciężkiej. Jednym z kolejnych potencjalnych rywali dla Pereiry […]

Odpowiedz polub

click to expand...