Luke Rockhold nie kryje swojego niezadowolenia z finansów, które otrzymują zawodnicy UFC i otwarcie mówi o tym, że firma powinna w tym zakresie coś zmienić.

W swoim najbliższym boju Luke Rockhold zmierzy się z Paulo Costą. Do walki dojdzie 20 sierpnia podczas gali UFC 278. Przed nadchodzącym pojedynkiem Luke w trakcie spotkania z mediami odniósł się do swoich niedawnych słów o zbyt niskich bonusach, które UFC oferuje zawodnikom za najlepsze walki.

Nie mówię niczego nieprawdziwego. Wszystko co mówię jest prawdą. Nie muszę o tym mówić z pozycji siły. Nie mam niczego do stracenia. Nie potrzebuję tego biznesu. Kocham walczyć i jestem tu po to, żeby bić się z najlepszymi, a to jest miejsce, w którym mogę to robić. Firma się rozwija i dodaje kolejne głupie bonusy – tu 5 tysięcy, tam 5 tysięcy i 50 tysięcy. Utknęliśmy na tych bonusach dwadzieścia lat temu. Gdy GSP walczył z Shieldsem bonusy były po 100 tysięcy i to był wzrost.

Luke Rockhold po raz ostatni walczył w roku 2019. Zmierzył się wówczas z Janem Błachowiczem, który znokautował go łamiąc mu przy okazji szczękę. Luke w swojej karierze wygrywał z m.in. Jacare Souzą, Chrisem Weidmanem, Michaelem Bispingiem, Lyoto Machidą czy Timem Kennedym. W swoich ostatnich 4 walkach ma bilans 1-3. Jedyną wygraną w tym czasie zanotował w pojedynku z Davidem Branchem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

jd0490

PLMMA
Light Heavyweight

6,215 komentarzy 10,277 polubień

Kazdy tylko chce więcej a robić nie ma komu

Odpowiedz 2 polubień

BogdanJanusz

BAMMA
Heavyweight

1,038 komentarzy 2,494 polubień

Luke po walce zacznie się szykować na niedzielę za kasą w żabce

Odpowiedz polub

B.I.G Makumba

KSW
Heavyweight

5,990 komentarzy 8,609 polubień

Kocham być hajlajtem dla innych i jestem tu po to, żeby być hajlajtem dla najlepszych, a to jest miejsce, w którym mogę to robić.

poprawiłem
No dzban ma rację :frankapprove:

Odpowiedz 1 Like

Siwy25_1

WSOF
Middleweight

3,346 komentarzy 11,803 polubień

Luke po walce zacznie się szykować na niedzielę za kasą w żabce

:antonio:

Odpowiedz polub