Były mistrz wagi ciężkiej UFC Daniel Cormier (MMA 22-2, 1NC), który utracił swój tytuł na rzecz Stipe Miocica (MMA 19-3), jeszcze w tym roku chce stoczyć z nim trzeci pojedynek. Cormier zapowiada też, że będzie to jego ostatnie starcie w karierze.

Zobacz również: „On znowu przegra” – Miocic o walce z Cormierem i jej terminie

Wstępnie mówi się o tym, że do walki Miocica z Cormierem może dojść 11 lipca podczas gali UFC 252.

Miocic w rozmowie z Megan Olivi, reporterką UFC, potwierdził, że do walki może dojść latem, ale dodał, że na razie pochłaniają go problemy związane z koronawirusem i jego pracą strażaka.

Wszystko wskazuje na to, że walka może odbyć się latem, ale z tym wszystkim co teraz się dzieje, szczerze powiedziawszy, nie myślę o niej. Martwię się teraz o gaszenie pożarów, martwię się o pracę ratowników medycznych. Muszę się teraz zająć swoją pracą, to jest teraz ważne. Teraz jest tak wiele osób potrzebujących pomocy.

Później Miocic napisał w mediach społecznościowych:

Skupiam się teraz na tym, żeby reagować, nie tylko ze względu na to, że złożyłem przysięgę, ale dlatego, że chcę po prostu pomóc. Liczę na to, że wszyscy ponownie niedługo będziemy walczyć i wrócimy do normalności, ale teraz zajmijmy się wpływem na naszą społeczność.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.