Chociaż na razie nie wiadomo czy Georges St. Pierre powróci jeszcze kiedyś do oktagonu UFC, sam zawodnik bywa często o to pytany. Nie inaczej było podczas najnowszego programu Ariel Helwani’s MMA Show, w którym GSP został zapytany o to czy może powrócić do walk w roku 2019

Jest na to duża szansa. Czasami czuję, że chcę walczyć i jestem tym podekscytowany. Innym razem pytam samego siebie co mam do osiągnięcia? Lubię rywalizować, chcę walczyć i wiem, że mogę walczyć. To jest mój szczytowy okres w życiu sportowca. Czasami jednak czuję, że motywacja do walczenia jest teraz inna niż niegdyś. Nie mam ochoty ponownie wychodzić, aby wywalczyć sobie drogę do kolejnego tytułu mistrzowskie. To mam już za sobą. Dokonałem tego tak wiele lat temu. W pewnym momencie kariery chce się po prostu zrobić coś innego.

GSP potwierdził również, że jedną z walk, która mogłaby zmotywować go do powrotu jest starcie z Khabibem Nurmagomedovem.

Wiem, że Khabib wyraził chęć do walki ze mną, jeszcze przed starciem z McGregorem, ale nie sądzę, aby UFC chciało dla mnie tego pojedynku o pas. Nie chcą bowiem, żeby ponownie odszedł w stronę zachodzącego słońca z pasem na biodrach. Myślę więc, że do tego nie dojdzie. Od dawna jednak powtarzam, że to co sprawia, że jestem podekscytowany, to możliwość osiągnięcia czegoś, czego nikt inny wcześniej nie osiągnął. Lubię gdy ludzie we mnie wątpią i uważają, że nie dam rady. Khabib to wielki mistrz i w kontekście moich osiągnięć i dziedzictwa nie mogę sobie wyobrazić lepszego rywala niż on.

28 KOMENTARZE

 1. GSP ostatnio wrzucał fotę na Insta i dobrze wygląda. Ciąża już rozwiązana, znaleźć opiekunkę i spokojnie z Khabibem można walczyć. Ja bym tam oglądał.

 2. GSP ostatnio wrzucał fotę na Insta i dobrze wygląda. Ciąża już rozwiązana, znaleźć opiekunkę i spokojnie z Khabibem można walczyć. Ja bym tam oglądał.

  Superfight z GSP jest zajebisty zwłaszcza w 165, ale nierozumiem czemu wszyscy już zapominają o walce z Tonym.

 3. I wtedy wchodzi Łysy i mówi ni huja

  :dont_be_scared:

  Nie sory Gregory

  Łysy nie dopusci do tego:danaillegal:

 4. W sumie może nie po pas od razu, ale jakby wzieli przykład z lepszych od siebie i zrobili taki mini turrniej: Tony – Khabib, Conor – GSP. No i ile gal z dobrym PPV mogą zrobić.

 5. Dla Nurmy koniecznie najpierw Tony. Do tego starcia po prostu musi dojść. Już pisałem, że bardziej mnie jarała perspektywa walki tych dwóch panów niż Nurma – Conor

 6. Superfight z GSP jest zajebisty zwłaszcza w 165, ale nierozumiem czemu wszyscy już zapominają o walce z Tonym.

  Znaczy ja nie zapominam. Z Tonym by było najwłaściwsze rozwiązanie pod względem sportowym, poza tym Ferguson mógłby to ugrać.

  Tylko ja tu jestem rozdarty, bo z jednej strony chciałbym, żeby było jak należy – wedle drabinek, jeśli dojdziesz do #1 w rankingu, to z automatu walczysz o pas, bo zapracowałeś i to by było sprawiedliwe.

  Ale z drugiej strony, kiedy widzę, że zawodnicy mają okazję zarobić 5,6,7, milionów i więcej za walkę z Lesnarem czy takim GSP to trudno mi się temu przeciwstawić, bo kiedy w pełni sportowa droga w tej jebanej dyscyplinie nie daje takiej kasy, to niech w taki sposób zarobią.

 7. Nie dadzą walki GSP o pas. Nie po tym jak wychujał ich po Bispingu. I jeszcze jakby Nurma wygrał z jednym z najlepszych w historii… Nurmy chyba nie chcą tak budować

 8. Superfight z GSP jest zajebisty zwłaszcza w 165, ale nierozumiem czemu wszyscy już zapominają o walce z Tonym.

  I z Mayweatherem.

 9. Jako super walka jak najbardziej, problem w tym, ze nie wiadomo jak się teraz sprawy poukladaja. Zawieszenie, groźba odejścia, kolejka do pasa itd. Pozostaje tylko czekać i obserwować.

 10. GSP jest cwany, z jednej strony go rozumiem bo jest u schyłku zacnej kariery, z drugiej trochę to cwaniactwo mnie drażni.

  Największym wyzwaniem to oczywiście byłby teraz Woodley, ale GSP cyka się, bo ryzyko porażki czy nawet nokautu jest spore, więc kombinuje z wagą lekką, która jest bezpieczniejszą opcją.

  Zestawienie GSP z Khabibem samo w sobie jest bardzo ciekawe. Oczywiście wiąże się to z blokowaniem dywizji i wydymaniem Tonego. Ale waleczka na papierze elegancka. Faworytem byłby Khabib, ale chyba lekkim, jak dla mnie. GSP jest bardzo przekrojowy, mimo że poza walkami ważą pewnie podobnie, to jednak GSP całą karierą siłował się z powodzeniem z zawodnikami pòłśredniej. Oj musiał by się Khabib nad nim napracować.

 11. Ale by było jakby GSP dostał walkę o pas lekkiej, porobił Khabiba, zgarnął przejebany hajs, a potem powiedział "ej w sumie mnie trochę brzuch boli, wakuję pas" i potem zaszył się gdzieś w dziczy w Kanadzie :brainoverload:

  Tej łysej szmacie Danie to by chyba odbyt wyszedł z dupy z metrowym kawałkiem jelita, takiej apopleksji by dostał skurwysyn :antonio:

 12. GSP ostatnio wrzucał fotę na Insta i dobrze wygląda. Ciąża już rozwiązana, znaleźć:brainoverload: opiekunkę i spokojnie z Khabibem można walczyć. Ja bym tam oglądał.

  No a jak nie jak tak :roberteyeblinking::brainoverload:

 13. Czarne chmury się zbierają nad walką z Tonym. Nurma kuszony ze wszystkich stron pieniędzmi i zastraszany komisją.

  Jest mi bardzo przykro, że do tej walki nie doszło wcześniej.

 14. Khabib to wielki mistrz i w kontekście moich osiągnięć i dziedzictwa nie mogę sobie wyobrazić lepszego rywala niż on.

  Woodlej. :fjedzia:

 15. Znaczy ja nie zapominam. Z Tonym by było najwłaściwsze rozwiązanie pod względem sportowym, poza tym Ferguson mógłby to ugrać.

  Tylko ja tu jestem rozdarty, bo z jednej strony chciałbym, żeby było jak należy – wedle drabinek, jeśli dojdziesz do #1 w rankingu, to z automatu walczysz o pas, bo zapracowałeś i to by było sprawiedliwe.

  Ale z drugiej strony, kiedy widzę, że zawodnicy mają okazję zarobić 5,6,7, milionów i więcej za walkę z Lesnarem czy takim GSP to trudno mi się temu przeciwstawić, bo kiedy w pełni sportowa droga w tej jebanej dyscyplinie nie daje takiej kasy, to niech w taki sposób zarobią.

  A Ty tylko o tych piniądzach.

 16. Pytanie czy w 155,165 czy 170?

  To nie musi być źle dla Tonego. Jeśli gabinet vs Birma by było w wyższej kategorii to pewnie zrobią tony vs.conor o interima albo eliminator

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.