zombie korean chan sung

Chang Sung Jung już w sobotę wejdzie po raz dwunasty do oktagonu UFC. Koreańczyk ma 36 lat i nie wie jeszcze czy po tym starciu zakończy karierę, ale na pewno jego występ będzie miał wpływ na dalsze decyzje z tym związane.

26 sierpnia organizacja UFC powróci do Singapuru i przygotuje tam swoją kolejną galę. Walką wieczoru tego eventu będzie starcia Maxa Hollowaya z popularnym „Koreańskim Zombie”. Podczas spotkania z mediami przed galą Jung został zapytany o swoją przyszłość w klatce i ewentualny koniec kariery.

Nie jestem jeszcze pewien co się wydarzy po walce. To jest jednak bardzo trudne, żeby uświadomić sobie i zaakceptować fakt, iż kariera dobiega końca. Będę musiał najpierw zobaczyć jak dobrze poradzę sobie w klatce. Będę musiał ocenić siebie w tej walce i wtedy zdecydować, co będzie dalej.

Chan Sung Jung rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2007. Stoczył 24 pojedynki, z których 17 wygrał. Jung w UFC walczy od roku 2011. Wcześniej rywalizował w WEC i Sengoku. Ostatni raz bił się w kwietniu i został znokautowany przez Alexandra Volkanovskiego. Wcześniej pokonał Dana Ige i został pobity przez Briana Ortegę. Jung w trakcie swojej kariery wygrywał w oktagonie z takimi zawodnikami jak: Frankie Edgar czy Dustin Poirier

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,960 komentarzy 27,498 polubień

Dwa lata wojska kurwa nie były potrzebne
Szkoda wydaje się ze potencjał nie do końca wykorzystany

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Ceylon
Ceylon

Maximum FC
Welterweight

1,565 komentarzy 1,174 polubień

Ej może ktoś mu powie co sie wydarzy?

Odpowiedz polub

Avatar of Jeff
Jeff

PRIDE FC
Lightweight

6,305 komentarzy 23,965 polubień

War Zombiak :bleed:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,137 komentarzy 13,134 polubień

Lubię go ale Max raczej ciężko go pobije.

Odpowiedz polub