Już 10 września dojdzie do starcia Alexandra Volkova z Taiem Tuivasą. Volkov zdaje sobie sprawę z siły ciosu Tuivasy, ale jest też przekonany, że jeśli Tai się do niego zbliży, to będzie ryzykował obaleniem.

Gala UFC 293: Adesanya vs Strickland odbędzie się 10 września w hali Qudos Bank Arena w australijskim Sydney. W drugim najważniejszym boju tego wydarzenia dojdzie do pojedynku w wadze ciężkiej pomiędzy Taiem Tuivasą a Alexandrem Volkovem. Przed zbliżającym się pojedynkiem Volkov podczas spotkania z mediami przedstawił swoje spojrzenie na postać rywala.

On znany jest z ciężkich ciosów. Nie można tego zignorować. Jest eksplozywnym, trudnym rywalem. Od pierwszej do ostatniej sekundy walki będzie stanowił zagrożenie. Wydaje mi się jednak, że dysponuję większą liczbą technik w moim arsenale. Będę chciał to wykorzystać.

Volkov będzie chciał trzymać przeciwnika na dystans, ale nie obawia się wejścia z nim w walkę krótkim dystansie.

Nie da się zawalczyć bezbłędnie. W każdej walce chodzi jednak o zderzenie stylów. Bardzo się różnimy. On na pewno będzie czuł się pewniej skracając dystans, ale ja będąc blisko będę mógł skorzystać z moich zapasów i go obalić. Zobaczymy jak to wszystko się ułoży, ale jestem pewny swego.

Alexander Volkov jest po dwóch wygranych. W marcu tego roku pokonał Alexandra Romanova, a wcześniej rozbił Jairzinho Rozenstruika.

Tai Tuivasa, który w ostatnim starciu dla UFC, został błyskawicznie znokautowany przez Sergeia Pavlovicha, jest po dwóch przegranych z rzędu. Wcześniej pokonał go Ciryl Gane. Przed pojedynkiem z Francuzem Tuivasa był na fali pięciu wygranych z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Placek
Placek

Legacy FC
Lightweight

1,958 komentarzy 4,598 polubień

Fajnie by było jakby malutki Tłustasa najebał takiego dryblasa.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,859 komentarzy 74,739 polubień
Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,012 komentarzy 4,343 polubień

Bardzo fajne zestawieni, dokładnie na to licze w tej walce, na ten jeden błąd Volka, choć nie wk0rwia mnie jak typowy ruski.

Odpowiedz polub