georges st pierre

Georges St. Pierre, były mistrz UFC, który nie mógł zawalczyć w pokazowym starciu bokserskim, ponieważ UFC nie wyraziło zgody na taki bój, nie ma zamiaru procesować się w tej sprawie z organizacją.

Szef marki Triller Fight Club, Ryan Kavanaugh, poinformował jakiś czas temu, że jego firma chciała zorganizować walkę bokserską Oscar de la Hoyi z Georgesem St. Pierrem, ale UFC zablokowało taką możliwość ze względu na aktualny kontrakt GSP z amerykańską organizacją.

W rozmowie dla serwisu Sports Illustrated, Georges St. Pierre przedstawił swoje spojrzenie na tę sytuację.

Niestety Dana White nie chciał na to pozwolić. Tak już jest. Nie mogę być na niego zły. Ludzie mówili, żebym poszedł z nim do sądu, ale to sprawiłoby, że wyglądałbym na tego złego kolesia, a dodatkowo nie chcę wydawać pieniędzy na adwokatów. Mój kontrakt z UFC wygaśnie za prawie dwa lata i wtedy będę wolny i nadal będę w formie.

GSP dodał też, że jeśli w przyszłości pojawi się podobna propozycja walki pokazowej, rozważy taką możliwość.

Georges St. Pierre walczył w zawodowym MMA od roku 2002. W roku 2006 wywalczył pas mistrzowski wagi półśredniej UFC, który stracił w następnym boju. Przy drugim podejściu do mistrzostwa poszło mu już jednak znacznie lepiej, nie tylko zdobył pas, ale też obronił go dziewięć razy i odszedł na emeryturę. Cztery lata później powrócił do klatki na jedną walkę. Pokonał Michaela Bispinga i wywalczył w ten sposób pas mistrzowski wagi średniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Kraver

EFC Africa
Bantamweight

2,745 komentarzy 2,931 polubień

1 walka w 2017 a kontrakt ważny do 2022 :damjan:

Odpowiedz 1 Like

yonigga

Weed Master

15,930 komentarzy 21,030 polubień

kontrakty czasowe w ufc?:travolta:

Odpowiedz 1 Like

AndJusticeForAll

BAMMA
Featherweight

831 komentarzy 2,824 polubień

A to nie przedłużył mu się z automatu w nieskończoność po wygranej walce o pas? :kawulpokapoka:

Odpowiedz 2 polubień

k
krucafiks

Oplot Challenge
Welterweight

75 komentarzy 219 polubień

kontrakty czasowe w ufc?:travolta:

Ponieważ kontrakty zazwyczaj podpisuje się na liczbę walk, ale jeśli w określonym czasie tych walk nie będzie, to kontrakt jest ważny do tego momentu. Na przykład można teraz podpisać kontrakt na 4 walki lub do końca 2022 roku. Jeśli stoczysz 4 walki prędzej niż przed końcem 2022 roku, wtedy kontrakt wygasa, natomiast jeśli nie stoczysz, to wygasa z końcem 2022 roku właśnie.

Odpowiedz polub

Grubas

UFC
Middleweight

12,116 komentarzy 15,119 polubień

Udupili GSP bo wiedzieli ze nie bedzie chcial juz bronic pasa po walce z Bispingiem. Lysy sie zabezpieczyl bo wiedzial ze z nikim innym juz nie bedzie chcial walczyc a gdzie ingdziej nie pozwoli mu walczyc.

Odpowiedz 1 Like

axisstyle

BAMMA
Lightweight

848 komentarzy 978 polubień

To w UFC nie obowiązuje dżentelmeńska umowa tylko jakieś kontrakty ??

Odpowiedz polub