Tony Ferguson jest typem gościa, który nie będzie zastępował żadnego zawodnika. „El Cucuy” nie udziela zbyt wielu wywiadów, lecz dla Ariela Helwaniego zrobił on wyjątek. Ferguson wypowiedział się w rozmowie z dziennikarzem ESPN na temat swojej kolejnej walki oraz pojedynku Dustina Poiriera i Tony’ego Ferguson.

Przede wszystkim, nie jestem zastępstwem dla nikogo. Wygrałem 12 walk z rzędu. Pier*olę to. Rozmawialiśmy o byciu zastępstwem na UFC 242, ale nie jestem tutaj żeby robić coś takiego. Mam pas mistrzowski. Wygrałem 12 pojedynków pod rząd. Następna moja walka jest o tytuł. Atmosfera będzie świetna, szczególnie dla fanów. Musi być o tym głośno. Zasługuję na pełny obóz przygotowawczy oraz czas na treningi.

McGregor nie jest moim zmartwieniem. Jest jak kobieta, jak jedna z byłych dziewczyn. Nie martwię się nim. Początkowo stał na mojej drodze, chciał walczyć o tytuł, ale odkąd stał się nieważny to mnie też przestał obchodzić. Teraz o mnie gada? Wypier*alaj…

Może zawalczyć z przegranym walki z tego weekendu. Jeśli chcesz trzymać się rankingów, musimy to robić prawidłowo… Ja zawalczę o tytuł. Jeśli on wygra z przegranym, może dam mu szansę pojedynku o mój pas mistrzowski.

Zapytany o walkę Khabiba z Poirierem Ferguson jasno dał znać, że kibicuje Dustinowi.

Mam nadzieję, że Dustin go rozniesie, rzuci na plecy i odprawi przed czasem. Wtedy będziemy mogli dać fanom amerykańską, pier*oloną wojnę. Jeśli tak nie będzie to zawalczę z Khabibem, rozwiążemy nasze problemy w grudniu. Albo Dustin albo Khabib, walczę w następnej walce o tytuł. Grudzień, Las Vegas, zróbmy to UFC!

40 KOMENTARZE

 1. McGregor nie jest moim zmartwieniem. Jest jak kobieta, jak jedna z byłych dziewczyn. Nie martwię się nim. Początkowo stał na mojej drodze, chciał walczyć o tytuł, ale odkąd stał się nieważny to mnie też przestał obchodzić. Teraz o mnie gada? Wypier*alaj…

  I tak powinien o Conorze mówić każdy i byłby spokój. A może i by wyszło na dobre jakby wszyscy go olali i rudy wróciłby na właściwe tory tj. walczenie w UFC a nie w barach, chociaż to już mniej prawdopodobne.

 2. Lysy, chyba obiecal mu nastepna walke z wygranym Nurmagomedov/Poirer a Gremlin prawdopodobnie wolalby jednak Dustina (wieksze prawdopodobienstwo zwyciestwa IMHO)

 3. Bardzo mądrze gada , oby UFC go tym razem nie wyruchało a jeśli tak to przynajmniej z mydłem :suchykarol:

 4. El prze chuj Bandyta

  Zawalcz i kurwa pokaż że jesteś  najlepszy do 70kg

  Tak na marginesie taki chudy a taki straszny skurwesyn

 5. Daj ci Panie Boże El kukukuj . Ale brutalna prawda jest taka że Ruży mówi tylko że wraca a Tony walczy z przegranym zblizajacej się walki…tyle.

 6. "Tony the type of guy to go to a feminist rally and come back with his shirt ironed and a sandwich."

  No to było MISTRZOSTWO. Haha!

 7. Mysle, ze jezeli znowu nie zacznie slyszec glosow to w nastepnym pojedynku doczekamy sie w koncu starcia Tony – Kebab.

 8. Mysle, ze jezeli znowu nie zacznie slyszec glosow to w nastepnym pojedynku doczekamy sie w koncu starcia Tony – Kebab.

  Dokładnie tak! Klątwa ciążąca nad ich walką została zdjęta, gdy obaj zawalczyli podczas tego samego UFC

  :bleed:

  Ale nie będę płakał, gdyby Khabib stracił 0 w rekordzie już w sobotę

  :jjsmile:

 9. Kozak ostry

  Czy jeszcze komus ze starszych rocznikow przypomina z facjaty Kazuye Mishime

  Mi raczej członka grupy Backstreet Boys

 10. Bardzo mądrze gada , oby UFC go tym razem nie wyruchało a jeśli tak to przynajmniej z mydłem :suchykarol:

  Ja się nie zgadzam z opinią że UFC go rucha, sam jest sobie winien że przez głupie metody treningowe tyle razy złapał kontuzje przed walką. UFC musi dbać o swój biznes.

 11. MUAHAHAHAHA  Piona, misiu z falistej tektury! 😆

  Za coś żyć trzeba. 🙂 Do końca życia będę wdzięczny tej firmie w sumie. Kończymy offtop.

 12. Za coś żyć trzeba. 🙂 Do końca życia będę wdzięczny tej firmie w sumie. Kończymy offtop.

  nie no wiadomo ale ja to beke mam z tego typu stwierdzen "Nigdy nie sądziłem, że "kartony" potrafią być tak interesującym tematem, szczególnie dla młodych ludzi."  😆

 13. nie no wiadomo ale ja to beke mam z tego typu stwierdzen "Nigdy nie sądziłem, że "kartony" potrafią być tak interesującym tematem, szczególnie dla młodych ludzi."  😆

  To ja tylko napomknę, że jeśli chodzi o kartony do przeprowadzek, to ogół ludzi nie ma bladego pojęcia o tym, jakie wybrać, a to bardzo istotny czynnik, rzutujący na prędkość i bezpieczeństwo przeprowadzki. To kolejny dowód na to, że ludzie nie potrafią w sensowny sposób przenieść rzeczy z miejsca A do miejsca B. O kartonach mógłbym opowiadać cały wieczór, o innych rzeczach około transportowych – pewnie z miesiąc.

 14. zrobiło się to nudne. Nie walczy o pas bo sie zabił na kablu a później  miał epizod psychiatryczny .

  Zaczyna mnie hój obchodzić

 15. To ja tylko napomknę, że jeśli chodzi o kartony do przeprowadzek, to ogół ludzi nie ma bladego pojęcia o tym, jakie wybrać, a to bardzo istotny czynnik, rzutujący na prędkość i bezpieczeństwo przeprowadzki. To kolejny dowód na to, że ludzie nie potrafią w sensowny sposób przenieść rzeczy z miejsca A do miejsca B. O kartonach mógłbym opowiadać cały wieczór, o innych rzeczach około transportowych – pewnie z mSzybvko i bezbłędnie. Jeśli8 tracisz czas na wybór kartonów a nie ważniejsze rzeczy to ty nie potrafisz sie przeproqwdzic z miejsca A do B., Może jeszcze łązisz z c

    Przeprowdzałem się kilkanaście  razy. Kartony ze sklepów  mieszczących się pod domem.

  Grube worki ileś tam literowe. Wpierdalam wszystko jak leci i dziękuje. A ty pewnie planujesz swoje przeprowadzki od miesięcy niczym napad na bank. Nie wymądrzaj się proszę z swoim komplikującym proste rzeczy  podejsciem do życia.

 16. Przeprowdzałem się kilkanaście  razy. Kartony ze sklepów  mieszczących się pod domem.

  Grube worki ileś tam literowe. Wpierdalam wszystko jak leci i dziękuje. A ty pewnie planujesz swoje przeprowadzki od miesięcy niczym napad na bank. Nie wymądrzaj się proszę z swoim komplikującym proste rzeczy  podejsciem do życia.

  Co innego przeprowadzić się w gówniany sposób, ale zaoszczędzić kasę, a co innego np. kupić drogo chujowe kartony. Poza tym nie chodzi mi o to, że ktoś, kto się przeprowadza, musi przejść roczne szkolenie (co i tak by nie wystarczyło). Po prostu ja jako przechuj w branży, widzę na każdym kroku niezliczoną ilość błędów, które robią laicy, jak i nawet wiele wyspecjalizowanych firm. Ogół ludzi nie ma pojęcia, że podczas transportu popełnia średnio kilkaset błędów :coffeepc:

 17. Co innego przeprowadzić się w gówniany sposób, ale zaoszczędzić kasę, a co innego np. kupić drogo chujowe kartony. Poza tym nie chodzi mi o to, że ktoś, kto się przeprowadza, musi przejść roczne szkolenie (co i tak by nie wystarczyło). Po prostu ja jako przechuj w branży, widzę na każdym kroku niezliczoną ilość błędów, które robią laicy, jak i nawet wiele wyspecjalizowanych firm. Ogół ludzi nie ma pojęcia, że podczas transportu popełnia średnio kilkaset błędów :coffeepc:

  nie popełniam żadnych błędów. Odpierdol się prymitywny  kartoniarzu od normalnych ludzi  z IQ powyrzej 90 którzy potrafią przeprowadzić się z miejsca A do B bez pomocy osób o twoim ilorazie inteligencji.

 18. nie popełniam żadnych błędów. Odpierdol się prymitywny  kartoniarzu od normalnych ludzi  z IQ powyrzej 90 którzy potrafią przeprowadzić się z miejsca A do B bez pomocy osób o twoim ilorazie inteligencji.

  Nawet 190 IQ by ci nie pomogło, no może zamiast kilkuset błędów, zrobiłbyś kilkadziesiąt. Wyszło na to, że to ty się wymądrzasz, cóż za zrządzenie losu! Mi chodziło o to, że można wgłębić się nawet w temat kartonów i posiąść wręcz tajemną wiedzę :brainoverload:

  A ciebie dopadł efekt Dunninga-Krugera:

  :roberteyeblinking:

 19. Nawet 190 IQ by ci nie pomogło, no może zamiast kilkuset błędów, zrobiłbyś kilkadziesiąt. Wyszło na to, że to ty się wymądrzasz, cóż za zrządzenie losu! Mi chodziło o to, że można wgłębić się nawet w temat kartonów i posiąść wręcz tajemną wiedzę :brainoverload:

  A ciebie dopadł efekt Dunninga-Krugera:

  :roberteyeblinking:

  " lepiej się myć kartonem niż mydłem" ludzie są tak głupi że walą sobie konia a niewiedzą że wystarczył by karton"marzy mi się oktagon z kartonu. Dana White ty debilu!"

 20. " lepiej się myć kartonem niż mydłem" ludzie są tak głupi że walą sobie konia a niewiedzą że wystarczył by karton"marzy mi się oktagon z kartonu. Dana White ty debilu!"

  :matt:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.