nate diaz

Chatri Sityodtong, szef organizacji One, przyznał, że byłby zainteresowany współpracą z Nate’em Diazem, ale powiedział też, że woli rozpoczynać współprace z zawodnikami, którzy są na szczycie swojej kariery.

Podczas gali UFC 279 Nate Diaz pokonał Tony’ego Fergusona i zdecydował się zakończyć współpracę z UFC. Nie jest to jednak koniec zawodowych planów Nate’a. Teraz Diaz chce ruszyć z własną organizacją i walczyć w innych dyscyplinach i dla innych marek.

Będąc gościem programu The MMA Hour Chatri Sityodtong przedstawił swoje spojrzenie na osobę Nate’a Diaza i zwrócił uwagę na fakt, że ten chciałby rywalizować w boksie i grapplingu.

Nate jest interesującą postacią, bo chce rywalizować w różnych dyscyplinach, a platforma One jest do tego idealna. Popatrzcie na Roberto Soldicia. On mówi, że chce zostać mistrzem w różnych dyscyplinach i chce być najlepszym zawodnikiem na świecie. W przypadku Nate’a jest możliwość walki w boksie i grapplingu. On w tym chce rywalizować, więc bylibyśmy zainteresowani, ale ostatecznie to nie jest nasze typowe podejście.

Chatri Sityodtong dodał też, że organizacja dokonuje teraz poważnej selekcji przy podpisywaniu kontraktów z dużymi nazwiskami i stara się skupiać na zawodnikach, którzy są w szczycie swojej sportowej formy.

Nate Diaz ma na swoim koncie ponad 30 zawodowych walk. Do UFC wszedł z programu The Ultimate Fighter. Dla organizacji bije się od roku 2007. W oktagonie stoczył 27 pojedynków. W swojej bogatej karierze w oktagonie największej organizacji MMA na świecie mierzył się z m.in. Anthonym Pettisem, Conorem McGregorem, Donaldem Cerrone, Jimem Millerem czy Jorge Masvidalem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Dijaz
Dijaz

WSOF
Featherweight

3,169 komentarzy 5,812 polubień

A niech idzie. Chętnie obejrzę. A ŁAN chyba ma trochę siana.

Odpowiedz polub

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

PRIDE FC
Lightweight

6,236 komentarzy 31,189 polubień

Nie ma takiej opcji bo Pan Diaz jeszcze nigdy nie był w Polsce

Odpowiedz polub