Nate Diaz nie chce robić sobie dłuższej przerwy po walce z Leonem Edwardsem na UFC 263 i już zapowiada szybki powrót do oktagonu największej organizacji MMA na świecie.

Na minionej gali jeden z najbardziej popularnych zawodników MMA na świecie przegrał przez decyzję sędziowską z czołowym półśrednim, Edwardsem. Diaz poważnie zagroził rywalowi w ostatniej odsłonie pojedynku, kiedy to piekielnie mocnym lewym naruszył Anglika i prawie skończył walkę przed czasem. Na konferencji prasowej po UFC 263 Nate dał jasno znać, że nie zamierza odpoczywać i chce szybko wrócić do klatki.

Chcę walczyć za trzy, cztery miesiące. Jestem gotowy na powrót. Jeśli byłbym nienaruszony to chciałbym się bić w następnym tygodniu. Byłem po prostu niezmotywowany do treningów, bo mocno przygotowywałem się na walkę w Texasie, do której nie doszło. Musiałem czekać cały pier*olony miesiąc…

Nie wiadomo kto mógłby być następnym rywalem Diaza w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Prezydent UFC nie chciał na konferencji prasowej sugerować żadnego nazwiska. Mówi się, że możliwy byłby rewanż Nate’a z Jorge Masvidalem. Sam zawodnik stwierdził, iż na spokojnie po gali przeanalizuje z kim mógłby zawalczyć w kolejnym występie w oktagonie UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Raven

Shark Fights
Lightweight

1,183 komentarzy 2,892 polubień

Jasne, że chce szybkiego powrotu. Przecież walka o pas czeka.

Odpowiedz polub

Kraver

EFC Africa
Featherweight

2,773 komentarzy 3,000 polubień

Conor po przegranej będzie w sam raz :roberteyeblinking:

Odpowiedz 2 polubień

KaczFC

Shark Fights
Middleweight

1,277 komentarzy 1,144 polubień

Rewanż z Judaszem ? Ta walka była dla mnie w sumie słaba, bo mlody Diaz dostawał całe 3 rundy na cytrynę i sędzia zakończył tą rzeź. Niech wraca do lekkiej, przynajmniej wyrównane walki czasem dawał. A półśrednia zostawi bratu

Odpowiedz 1 Like

MrRoshi

Brutaal
Light Heavyweight

594 komentarzy 908 polubień

Conor po przegranej będzie w sam raz :roberteyeblinking:

Kolejna trylogia sie szykuje :conorwalk:

Odpowiedz polub

D
Dijaz

Brutaal
Heavyweight

619 komentarzy 721 polubień

Nejt bracie Polaku, idź do lekkiej. Słuchaj cohonesn, a w zimę w stockton bedziesz futrze jak król chodził.

Odpowiedz polub