Nate Diaz postanowił stanąć w obronie Conora McGregora. Amerykanin w wywiadzie dla TMZ zaatakował bokserów, którzy krytykują Irlandczyka i nie dają mu żadnych szans w walce z Floydem Mayweatherem Jr.

Wszyscy bokserzy, którzy krytykują Conora, ci co gadają, że zostanie ośmieszony, są naprawdę aroganccy. Chcesz wiedzieć co jest jeszcze bardziej ośmieszające? Zobaczmy walkę Floyda z Conorem w MMA. To byłoby bardziej upokarzające niż Conor w walce bokserskiej z Floydem. Mayweather leżałby w parterze, a Conor śmiałby się z niego, uderzając go slapami. McGregor dominując go machałby go tłumów z uśmiechem.

Bokserzy zachowują się jak klauny. Nigdy nie powiedziałbym, że bokserzy są gorsi jeśli chodzi o ciosy niż zawodnicy MMA, ale kur*a, po co pier*olą takie głupoty? Myślą, że zostalibyśmy ośmieszeni w ringu, lecz my nie rozmawiamy nawet o walce tylko w stójce, MMA to prawdziwa walka, Wy ograniczeni idioci!

Przypomnijmy, iż Diaz dwukrotnie walczył z McGregorem. W pierwszej walce poddał on Irlandczyka, jednakże w drugiej Conor zdołał zwycięzyć z Natem przez decyzję sędziowską.

 

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.