Brock Lesnar czy Stipe Miocic? Pytań o potencjalną walkę Jona Jonesa w wadze ciężkiej, jest oczywiście więcej, ale to jednak przeciwnik budzi najwięcej emocji. W tym właśnie kontekście, podczas audycji Submission Radio, wypowiedział Mike Winkeljohn, trener stójki Jona Jones.

To dwa różne typy zawodników. Stipe może znokautować konia swoim ciosem. Nie twierdzę, że Brock tego nie potrafi, ale on jest jednak nieco wolniejszy. W przypadku Brocka trzeba bardzo uważać na to, gdy zaczyna na ciebie nacierać. Są to więc dwa różne zestawienia.

Trener Jona powiedział również, że trzeba pamiętać o tym, że Jones to zawodnik wagi półciężkiej. Jeśli więc ma się do wyboru starcie z najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej i walkę o duże pieniądze z kimś, kto wydaje się być łatwiejszy do pokonania, wybór jest prosty.

Uważam, że Jon może pokonać Stipe, ale najpierw wolałbym starcie z Lesnarem. Przed walką ze Stipe trzeba będzie popracować nad niektórymi umiejętnościami, trzeba będzie również zwiększyć masę ciała Jona, ponieważ uważam, że Stipe to trudniejszy przeciwnik.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.