whittaker adesanya

Israel Adesanya jest przekonany, że Robert Whittaker nie ma z nim żadnych szans w stójce i będzie musiał próbować grapplingu w ich drugim boju.

Drugie starcie Roberta Whittakera z Israelem Adesanyą zaplanowane jest na 12 lutego na galę UFC 271. Przed nadchodzącym bojem Adesayna został zapytany o swoje przewidywania na nadchodzący pojedynek i w rozmowie dla serwisu Stake.com powiedział:

Myślę, że go ponownie roz***ię. On nie może walczyć ze mną w stójce, więc będzie zmuszony do próbowania grapplingu. Ostatnio mówił, że Kevin Gastelum pokazał jak mnie pokonać. Teraz mówi, że Jan pokazał jak to zrobić. On musi jednak znaleźć własny sposób. Jeśli zamierza kopiować innych, to musi się bardzo postarać, bo ostatnio poradziłem sobie z nim wyśmienicie.

Do pierwszego pojedynku pomiędzy Robertem Whittakerem, ówczesnym mistrzem wagi średniej z Israelem Adesanyą, ówczesnym tymczasowym czempionem, doszło 5 października 2019 roku podczas gali UFC 243. Israel wygrał przed czasem i odebrał tytuł Whittakerowi.

W zeszłym roku panowie mieli spotkać się ponownie, ale Whittaker odrzucił propozycję pojedynku ze względu na zbyt krótki czas pomiędzy kolejnymi walkami. W związku z tym Israel Adesanya zmierzył się drugi raz z Marvinem Vettorim. W pierwszym starciu Włoch przegrał z Israelem przez niejednogłośną decyzję sędziowską. W drugim boju ponownie starcie zakończyło się na punkty i ponownie to Adesanya był górą.

Od czasu walki z Adesanyą Whittaker pokonał Darrena Tilla, Jareda Cannoniera i Kelvina Gastelum.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

M-1 Global
Heavyweight

3,864 komentarzy 27,854 polubień

że Jan pokazała jak to zrobić

Drobna literówka @Jacek Łosak, możesz usunąć mój post po korekcie.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

EFC Africa
Heavyweight

3,045 komentarzy 9,525 polubień

Pewnie na racje, mysle, że Rob zawalczy lepiej niz ostatnio ale Adesanya jest dla niego zwyczajnie bardzo cięzkim zestawieniem.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,134 komentarzy 13,131 polubień

Ekstremalnie ciężkie zestawienie dla Whittaker'a, ale trzymam za niego kciuki. Jeżeli zawalczy mądrze to jest w stanie to ugrać.

Odpowiedz 3 polubień