chad mendes

Chad Mendes, który niedawno zadebiutował w walkach na gołe pięści, nie jest jeszcze pewien czy będzie się dalej bił.

Chad Mendes, były zawodnik UFC, postanowił wrócić do zawodowego sportu i wygrał swoją pierwszą walkę na gołe pięści w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship.

Chociaż Mendes wyszedł ze starcia jako wygrany, nie jest pewien czy będzie dalej próbował swoich sił w walkach. Będąc gościem audycji The MMA Hour Mendes mówiąc o swojej przyszłości stwierdził:

Przygotowując się do tej walki nie wiedziałem czy to pokocham czy znienawidzę. Podobało mi się jednak. To była dobra zabawa. Teraz potrzebuję spędzić nieco czasu z rodziną i zastanowić się. Muszę przemyśleć czy tego potrzebuję? Czy może było samolubnym ponowne wyjście do walki? Nie wiem czy to ma sens. Muszę porozmawiać z moją żoną Abby i przemyśleć sprawę. Mam dwie małe, piękne córeczki i o nich też muszę myśleć.

Chad Mendes to były pretendent do tytułu mistrzowskiego kategorii piórkowej UFC. Ostatni raz walczył w oktagonie w roku 2018. Zmierzył się wówczas z Alexandrem Volkanovskim i przegrał z nim przez TKO w drugiej rundzie pojedynku.

Mendes walczył dla UFC od 2011 roku, a wcześniej bił się pod skrzydłami marki WEC. Ma na swoim koncie 23 stoczone pojedynki, 18 zakończyło się dla niego wygranymi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

1,833 komentarzy 1,600 polubień

Chad Mendes, który niedawno zadebiutował w walkach na gołe pięści, nie jest jeszcze pewien czy będzie się dalej bił. Chad Mendes, były zawodnik UFC, postanowił wrócić do zawodowego sportu i wygrał swoją pierwszą walkę na gołe pięści w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship. Chociaż Mendes wyszedł ze starcia jako wygrany, nie jest pewien czy będzie

Odpowiedz polub

click to expand...