francis ngannou

Daniel Cormier, były mistrz UFC, a dziś komentator sportowy, jest zdania, że problemy kontraktowe mogą mieć wpływ na mentalne nastawienie do najbliższej walki Francisa Ngannou.

Przy okazji najbliższej walki Francisa Ngannou jego kontrakt z UFC może wygasnąć. Wszystko zależy od tego, czy Ngannou wygra pojedynek. Ostatecznie jednak aktualny mistrz UFC zapowiedział, że chce renegocjować warunki umowy. Chce nie tylko więcej zarabiać, ale również mieć możliwość walczenia w boksie.

Sprawy kontraktowe Ngannou ciągną się od wielu miesięcy i są publicznie komentowane przez obie strony. Daniel Cormier uważa, że taka sytuacja może mieć zły wpływ na mistrza, o czym powiedział w programie DC & RC.

Szczerze mówiąc doszły mnie głosy, że to co dzieje się aktualnie w sprawie kontraktu Francisa mogło odcisnąć swoje piętno na jego psychicznym nastawieniu. Nie wiem, ale zobaczymy. Wiem, że Francis to gość, który zawalczy w każdych okolicznościach, ale musi też odciąć się od innych spraw, jeśli w sobotę chce zachować pas.

Pojedynek mistrzowski z Cirylem Gane odbędzie się w USA podczas gali UFC 270. Dla Ngannou będzie to pierwsza obrona pasa wagi ciężkiej. Francis zdobył tytuł w marcu 2021 roku. Podczas gali UFC 260 zmierzył się w oktagonie ze Stipe Miocicem i odebrał mu tytuł.

Francis Ngannou bije się dla UFC od roku 2015. W tym czasie stoczył trzynaście walk i dwa razy przegrał. W klatce musiał uznać wyższość Stipe Miocia i Derricka Lewisa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Roshi

Vale Tudo
Open

23,160 komentarzy 74,846 polubień

Nie da sie odciac... :lol: to jest najgorsze ze takie cos musi mocno siedziec na psychice...
A Gane po prostu bedzie bil ostatniego bosa w grze :awesome:

Odpowiedz 2 polubień

G
Guest

odcięty to on będzie :goldi:

Odpowiedz 1 Like

Rododendron

UFC
Flyweight

7,748 komentarzy 27,423 polubień

Tak to właśnie bywa, kiedy w wiosce pojawi się kalkulator i ktoś kto nauczy się dodawać

Odpowiedz polub