dorota jurkowska i mateusz gamrot

Mateusz Gamrot, który niedawno podpisał kontrakt z organizacją UFC, działa aktualnie bez menadżera. W jego drodze do największej amerykańskiej organizacji wspierała go jednak Joanna Jędrzejczyk, która pomagała mu w trakcie negocjacji.

Mateusz w rozmowie z Dominikiem Durniatem, dla serwisu Polsatsport.pl powiedział niedawno o tym otwarcie.

Nie mam menadżera. Chciałbym mieć takiego, który nie tylko przekazuje informacje ze strony organizatora, ale też zajmuje się moim PR-em. Zajmuje się sponsoringiem. Chciałbym mieć więc kompletnego menadżera i myślę, że z czasem się trafi na mojej drodze taka kompetentna osoba.

W najnowszej odsłonie programu “Koloseum” Dorota Jurkowska zajmująca się karierą Jana Błachowicza została zapytana o to, czy byłaby otwarta na możliwość współpracy z Gamrotem.

Nie mówię nie, ani nie mówię tak. Do mnie żadna propozycja ze strony Mateusza nie wpłynęła. Ja też go nie zaczepiałam pod tym kątem, bo miałam ostatnio bardzo dużo innych rzeczy na głowie. Można usiąść i porozmawiać, ale trzeba się mocno zastanowić czy jest między nami flow. Jeśli tego nie ma między zawodnikiem, a menedżerem to zapomnijmy o dobrej współpracy.

Aktualnie Mateusz Gamrot czeka na ostateczną informację w sprawie swojej najbliższej walki, z której wypadł jego rywala. Nie wiadomo więc czy do debiutu Polaka dojdzie w zaplanowanym terminie, czy nie może wejście do oktagonu UFC przesunie się w czasie.

Zobacz również: Mateusz Gamrot: ”Zgadzam się na każde zastępstwo, kto by to nie był”

52 KOMENTARZE

 1. W UFC walki o pas, wynikające z wyników sportowych nie są oczywiste, w odróżnieniu od tworzenia dziwnych pasów (Mas-Diaz)

  Marketing coraz mocniej przebija się przed drabinki i sport.

  Dlatego jestetm przekonany, że bez pracy menadżera, Janek nie byłby dziś mistrzem.

  Zgadza się, ale nie w tym przypadku. Tu, po odejsciu Jonesa, nie mial kto sie bic poza Reyesem i Jankiem. I szacunek dla obu Panow za klase sportowa i wyniki. Ta walka dla nich obu to był taki "samograj", a nie siódme poty managementu.

 2. A do czego konkretnie doprowadziła? Janek wynikiem sportowym doszedl do miejsca, gdzie został jedyną opcją do walki o pas przeciwko Reyesowi. Może nakazała Jonesowi zwakowanie i pójście do ciężkiej? :roberteyeblinking:

  To kim jest prywatnie i jak ma na nazwisko mnie nie interesuje, bądźmy powazni.

  W UFC walki o pas, wynikające z wyników sportowych nie są oczywiste, w odróżnieniu od tworzenia dziwnych pasów (Mas-Diaz)

  Marketing coraz mocniej przebija się przed drabinki i sport.

  Dlatego jestetm przekonany, że bez pracy menadżera, Janek nie byłby dziś mistrzem.

  Ciebie nie interesują perconalia DJ, super, jednak mam wrażenie, że spora ilość oceniających patrzy przez pryzmat jej nazwiska.

 3. Janek jest jaki jest. Lepiej zeby pozostal soba, zamiast sztucznie udawać. Tym bardziej, trzeba jej oddać, do czego doprowadziła, a nie krytykować, bo to siostra nielubianego ŁJ

  A do czego konkretnie doprowadziła? Janek wynikiem sportowym doszedl do miejsca, gdzie został jedyną opcją do walki o pas przeciwko Reyesowi. Może nakazała Jonesowi zwakowanie i pójście do ciężkiej? :roberteyeblinking:

  To kim jest prywatnie i jak ma na nazwisko mnie nie interesuje, bądźmy powazni.

 4. Napchał korniszonów do UFC to nie dziwne, że mogą być gorsze relacje z UFC.

  I to jest dowód że dobry menago potrafi wepchnąć do UFC przeciętnego zawodnika :shy:

 5. Cieszę sie, ze razem dostrzegamy  problem :beer:

  Janek jest jaki jest. Lepiej zeby pozostal soba, zamiast sztucznie udawać. Tym bardziej, trzeba jej oddać, do czego doprowadziła, a nie krytykować, bo to siostra nielubianego ŁJ

 6. Możesz deprecjonować jej prace, pomimo, ze nie masz o tym pojęcia, jednak to ona jest menadzerem kompletnie niemedialnego Polaka, który właśnie został mistrzem UFC

  Cieszę sie, ze razem dostrzegamy  problem :beer:

 7. Ale z was zjeby, wystarczyło, ze Janek zdobył pas i juz ma super managera :razz:utinlaugh:

  Możesz deprecjonować jej prace, pomimo, ze nie masz o tym pojęcia, jednak to ona jest menadzerem kompletnie niemedialnego Polaka, który właśnie został mistrzem UFC

 8. Śmieszą mnie te komentarze. Dorota ma jednego zawodnika i to tylko dlatego bo pewnie „jakoś to wyszlo” bo są ze sobą w związku, a widzę, ze u niektórych urosła do takiej rangi, ze bez niej Janek by nic nie osiągnął. Jak ja mówi pasuje to może sobie walczyć raz na rok za bóg zapłać jak załatwi mu tak Dorota i jemu to będzie pasować. Ale nie gloryfikujmy jej tak Jakby ro ona rozdawała karty w UFC.

  Rozdaje karty, przecież przez nią Jones zwakował pas :juanlaugh:

 9. Śmieszą mnie te komentarze. Dorota ma jednego zawodnika i to tylko dlatego bo pewnie „jakoś to wyszlo” bo są ze sobą w związku, a widzę, ze u niektórych urosła do takiej rangi, ze bez niej Janek by nic nie osiągnął. Jak ja mówi pasuje to może sobie walczyć raz na rok za bóg zapłać jak załatwi mu tak Dorota i jemu to będzie pasować. Ale nie gloryfikujmy jej tak Jakby ro ona rozdawała karty w UFC.

 10. Wydaje mi się, że nie potrzebnie się uniosłeś bo to nie o to chodziło. Chodziło o poziom menadżerski Doroty w każdym aspekcie tego zajęcia. Dorota oczywiście wspólnie z Jankiem dotarła do walki mistrzowskiej i wspólnie zdobyli pas i to zawsze będzie najważniejsze! Każde z nich zrobiło w swojej sferze wszystko żeby tak się stało. Natomiast moim zdaniem warunki finansowe podopiecznych to nieodłączny element jeżeli chodzi o sukces i poziom menadżerski. Pierwszoplanową kwestią oczywiście jest mistrzostwo i sukces sportowy, ale za tym powinny iść odpowiednie pieniądze, bez znaczenia czy Janek chce na co dzień jeździć dużym fiatem czy Porsche. Wysokie wynagrodzenie powinno być normą w jego przypadku. Pomijając kampanie reklamowe bo akurat tutaj Janek może się nie czuć odpowiednio i można to olać tak wynagrodzenie za walki Janka nie powinno być na zasadzie „Panie Dana daj Pan co łaska bylebyś nas lubił”. Oczywiście jest jedna kwestia, najważniejsza w zasadzie. Nikt z nas nie ma pojęcia ile Janek ma na obecnym kontrakcie więc możliwe, że całe te dywagacje na temat kasy można sobie wsadzić w dupę 😆

  Co do Doroty, ja ją lubię jako osobę, obserwuję ją bardzo długo na instagramie, staram się nie łączyć jej w ogóle z bratem.

  W kwestii Gamera wydaje mi się, że nie byłoby między nimi tego wspomnianego przez nią „flow”.

  Pewnie i niepotrzebnie. Tylko jakoś  tak dziwnie jest na Janka znowu jakaś głupia presja narzucana, że ma robić to i ma tamto.

  A chuj tam po kilku głębszych byłem.

  :fjedzia:

  Co do wynagrodzenia za walki Janka na aktualnym jego poziomie sportowym to ja się jak najbardziej z Tobą zgadzam, że powinien zarabiać po mistrzowsku.

 11. A ja zapytam inaczej, jesteś z Janka rodziny, że tak ciebie interesują JEGO pieniądze i ile ich zarabia, chcesz by coś ci skapło?

  Powoli mnie to wkurwia – płakanie innych oby zarabiał jak najwięcej (chuj jakim kosztem, ma być pacynką z lodówki, byle reszta się dowartościowała, że o Polak Janek zarabia gruby hajs),

  bo każdy z was (tych piszących te głupoty) jesteście mam wrażenie jak taki mały konorek co jakby dostał więcej kasy to by od razu odjebało.

  Może Jan o dziwo taki nie jest, może pieniądze są dla niego ważne ale kurwa nie najważniejsze i nie są jedynym jebanym celem w życiu. Tylko sos i sos.

  Nie każdy chce mieć 8 samochodów i 4 wille.

  Wydaje mi się, że nie potrzebnie się uniosłeś bo to nie o to chodziło. Chodziło o poziom menadżerski Doroty w każdym aspekcie tego zajęcia. Dorota oczywiście wspólnie z Jankiem dotarła do walki mistrzowskiej i wspólnie zdobyli pas i to zawsze będzie najważniejsze! Każde z nich zrobiło w swojej sferze wszystko żeby tak się stało. Natomiast moim zdaniem warunki finansowe podopiecznych to nieodłączny element jeżeli chodzi o sukces i poziom menadżerski. Pierwszoplanową kwestią oczywiście jest mistrzostwo i sukces sportowy, ale za tym powinny iść odpowiednie pieniądze, bez znaczenia czy Janek chce na co dzień jeździć dużym fiatem czy Porsche. Wysokie wynagrodzenie powinno być normą w jego przypadku. Pomijając kampanie reklamowe bo akurat tutaj Janek może się nie czuć odpowiednio i można to olać tak wynagrodzenie za walki Janka nie powinno być na zasadzie „Panie Dana daj Pan co łaska bylebyś nas lubił”. Oczywiście jest jedna kwestia, najważniejsza w zasadzie. Nikt z nas nie ma pojęcia ile Janek ma na obecnym kontrakcie więc możliwe, że całe te dywagacje na temat kasy można sobie wsadzić w dupę 😆

  Co do Doroty, ja ją lubię jako osobę, obserwuję ją bardzo długo na instagramie, staram się nie łączyć jej w ogóle z bratem.

  W kwestii Gamera wydaje mi się, że nie byłoby między nimi tego wspomnianego przez nią „flow”.

 12. Kto wie, może Dorota jakoś się o to postarała.

  No to sie zdecyduj, najpierw piszesz że zrobiła jakąś wielką robotę, potem jakieś przypuszczenia. Nie wyjebali go bo dywizja była słaba i tyle nie ma co dorabiać jakiejś ideologi do tego. Dana White lubi zawodników którzy mu ratują walki gdy ktoś wypadnie to fakt, ale przede wszystkim on lubi tych którzy sprzedają PPV, no bo to pieniądze. A gdzie Janowi do medialności Sonnena. Dostał TS bo nikogo innego już nie było, każdy po porażce z Jonesem. Przecież sam Dana wolał zrobić rewanż Reyes-Jones a nie dawać Janowi titleshota. Dostał go, bo Coco nie dogadał się na hajs z UFC/ chce iść do ciężkiej nie za jakieś "zasługi"

 13. ,,ale trzeba się mocno zastanowić czy jest między nami flow"

  kurczę jak mnie irytuje ten polangielski…

  To już Żmija Kowalik nie jest królem menadżerów w Polsce? Dość dużo osób ostatnio odchodzi od niego

  Napchał korniszonów do UFC to nie dziwne, że mogą być gorsze relacje z UFC.

 14. ,,ale trzeba się mocno zastanowić czy jest między nami flow"

  kurczę jak mnie irytuje ten polangielski…

  To już Żmija Kowalik nie jest królem menadżerów w Polsce? Dość dużo osób ostatnio odchodzi od niego

 15. A tak z czystej ciekawości co Dorota zrobił, że Janka nie wywalili przed tymi walkami? Walkę z Pokrajacem a szczególnie Clarkiem dostał aby przyciągnąć polaków do gali. Wywalenie go przed galą w Polsce to przecież byłby szczyt głupoty. Dodatkowo wiadomo, że poziom w LHW nie jest zbyt wysoki, szczególnie w tamtym czasie.

  Z Pokrajacem dostał naprawdę z dobroci serca, nie wiem właściwie dlaczego i po co, ale to był prezent od UFC. Kto wie, może Dorota jakoś się o to postarała. Potem od razu Gus, co nie miało sensu z perspektywy kogokolwiek innego niż Janek, to była duża rzecz.

  Co do Clarka, to faktycznie – chodziło o galę w Polsce, ale z drugiej strony Jano dał taki "popis" z Cumminsem, że i tak mogli go wyjebać. Chodzi mi w każdym razie o to, że Janek przez długi czas nie rokował najlepiej, a jednak udało się go ratować i zapewniać mu dobre walki. Może nawet zbyt dobre, jak ta z Gusem.

  Trzeba też mieć na uwadze to, że Dorota miałaby pod skrzydłami tylko dwóch zawodników, więc mogłaby Gamerowi poświęcić bardzo dużo uwagi. No i umówmy się – reprezentuje MISTRZA UFC. To nie jest już "jakaś tam dziewczyna zawodnika z Polski". Jej akcje poszły w górę w chuj mocno. Żmija nie ma do niej podjazdu ze swoją ekipą.

  O innych nawet nie ma sensu wspominać. Mnie się ten pomysł podoba bardziej z każdą chwilą.

 16. Może tak:

  Czy kogoś kto ma tylko jednego zawodnika można nazwać pełnoprawnym menadżerem ?

  Czy gdyby nie była jego partnerką byłaby jego menadżerem?

  Idąc takim tokiem myślenia to managerem Gamrota jest jego żona – skoro jest mistrzem KSW i poszedł do UFC to znaczy że musi się zajebiście znać. To taki Kowalik widocznie mało się stara i słabo się zna 😉 bo nie ma mistrza w stajni….. albo po prostu nie ma Szewczenko za żonę.

 17. Brat Pudziana chociaż ładne piosenki robi :suchykarol:

  :gospeldance::gospeldance::gospeldance::gospeldance::gospeldance::gospeldance:

 18. Dorota zrobiła super robotę kiedy Jano był na wylocie. Bo wszyscy wiemy, że był na wylocie, a walki z Pokrajacem i Clarkiem to były walki ostatniej szansy.

  A tak z czystej ciekawości co Dorota zrobił, że Janka nie wywalili przed tymi walkami? Walkę z Pokrajacem a szczególnie Clarkiem dostał aby przyciągnąć polaków do gali. Wywalenie go przed galą w Polsce to przecież byłby szczyt głupoty. Dodatkowo wiadomo, że poziom w LHW nie jest zbyt wysoki, szczególnie w tamtym czasie.

 19. Podkreślę po raz kolejny: Dorota zrobiła super robotę kiedy Jano był na wylocie. Bo wszyscy wiemy, że był na wylocie, a walki z Pokrajacem i Clarkiem to były walki ostatniej szansy. Jak teraz myślę o tym, że po czterech wygranych dostał eliminator o pas z Thiago, to też jest to bardzo dobry wynik.

  Dorota zastosowała strategie "bądźmy lojalnymi żołnierzami UFC i odpłacą nam za to". Taka strategia momentami wydaje się lekko zachowawcza, ale czy ktokolwiek wyszedł na tym źle? Co najwyżej ktoś nie wyszedł na tym aż tak dobrze jak mógł, ale na pewno nie jakoś źle.

  Ja w tej kwestii polegam na opinii człowieka, który wycisnął ze swojej kariery więcej niż się dało, czyli oczywiście Chaela Sonnena. Co mówi Chael? Bądź gotowy. Bierz zastępstwa (Cannonier), bierz ME (Jacare), nie odrzucaj walk (Krylov), bo Dana kocha takich zawodników. Swoją pozycję trzeba najpierw zbudować. Nie budujesz jej wizerunkiem, krzykami czy innym farmazonem, to bądź po prostu ulubionym zawodnikiem organizacji, kimś to będzie ratował rozpiski. Tak zrobili Janek z Dorotą i teraz przed nimi wielka przygoda. I wielkie pieniądze.

  Moim zdaniem to by nie był zły pomysł dla Gamera. Zwłaszcza jeśli nie zakłada robienia show ze swoim angielskim i do tego wjeżdża do najbardziej naładowanej dywizji świata, gdzie "ratunek przed wyjebaniem" może okazać się potrzebny. Nie stawiam na to, ale należy to brać pod uwagę. A w tym Dorota jest naprawdę dobra.

 20. Dziewczyna jest menadżerem mistrza. Nikt tak naprawdę nie wie ile ta Dorota mu ogarnęła, ale pojazd że gdyby nie Janek to by była nikim :facepalm:. Nikomu z was tu nie przyszło do głowy, że skoro jest jego menadżerem to Jankowi taki układ pasuje i jest z niej zadowolony?

  Patrząc na karierę Janka nie ma nawet podstaw żeby podważać kompetencje Doroty. Ale przyczyna jest prosta, nazwisko pani menadżer, może jak zmieni na Błachowicz to się cohones od niej odpierdoli

 21. Dziewczyna jest menadżerem mistrza. Nikt tak naprawdę nie wie ile ta Dorota mu ogarnęła, ale pojazd że gdyby nie Janek to by była nikim :facepalm:. Nikomu z was tu nie przyszło do głowy, że skoro jest jego menadżerem to Jankowi taki układ pasuje i jest z niej zadowolony?

  Macie przykład mistrzyni Joanny, która zbudowała swoją kategorię, miała sztab menadżerski Conora, a za walkę z Zhang, najlepszą walkę kobiet jaką widziałem dostała 100 tyś dolców… i pewnie 20% odpaliła menadżerowi 😆

 22. Ten temat na pewno ma potencjał, aż dziw bierze, że tak mało wpisów.

  :corn:

  to samo pomyślałem wczoraj o tym jak tutaj wszedłem że jeszcze nikt nie skomentował

 23. Oby Gamrotowi nie przyszło do głowy dzwonić do Jurkowskiej w tej sprawie. Powinni w ATT mu pomóc i ogarnąć jakiegoś menagera z prawdziwego zdarzenia.

 24. Dziecko w drodze, to tak chyba za bardzo czasu nie będzie, by ogarniać cudze sprawy? Ogarniać, a nie tylko odbierać telefony z UFC i przekazywać info jak sekretarka. Ludzie sportu potrafią zgarniać na śmiesznym Instagramie więcej niż z kontraktów zawodniczych. Tłustych wielomilionowych kontraktów. https://sport.tvp.pl/44929589/cristiano-ronaldo-zarobki-instagram-juventus-43-miliony-euro-wiecej-niz-leo-messi-23-miliony-euro

  Gamer potrzebuje ludzi do ogarnięcia m.in. właśnie takich spraw.

 25. Gdyby Gamer mial za menadżera Ali Abdelaliza

  :antonio:

  Luka "Juri" Jurković lepszy. :redford:

 26. A spierdalaj, jesteś jednym z tych przygłupów co sukces innych mierzą ich stanem konta. Po prostu nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że ktoś może myśleć inaczej. Oczywiście poklaskiwałbyś jak małpa szturchając swoją grubą żonkę podczas reklamy majonezu z Jankiem w głupiej czapce w roli głównej.

  EOT

  Zdecydowanie ignor :facepalm:

 27. Chłopie czy ty do chuja masz pomiędzy uszami sznurek żeby ci uszy nie odpadły? Czy jesteś kolejnym asem który nie potrafi czytać ze zrozumieniem bo jest z pokolenia gimnazjalistów?

  Napiszę najwyraźniej jak się da i najprościej żebyś zrozumiał.

  Dorota jako menedżerka póki co za dużo nie pokazała i podałem tego przykłady.

  A teraz skup się…

  W dupie mam ile Janek zarabia. ŻYCZĘ MU JAK NAJLEPIEJ. Tak pod względem sportowym jak i finansowym.

  A teraz idź być głupi gdzie indziej bo nie mam sił na tłumaczenie  półgłówkom na prawdę prostych wypowiedzi.

  A spierdalaj, jesteś jednym z tych przygłupów co sukces innych mierzą ich stanem konta. Po prostu nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że ktoś może myśleć inaczej. Oczywiście poklaskiwałbyś jak małpa szturchając swoją grubą żonkę podczas reklamy majonezu z Jankiem w głupiej czapce w roli głównej.

  EOT

 28. A ja zapytam inaczej, jesteś z Janka rodziny, że tak ciebie interesują JEGO pieniądze i ile ich zarabia, chcesz by coś ci skapło?

  Powoli mnie to wkurwia – płakanie innych oby zarabiał jak najwięcej (chuj jakim kosztem, ma być pacynką z lodówki, byle reszta się dowartościowała, że o Polak Janek zarabia gruby hajs),

  bo każdy z was (tych piszących te głupoty) jesteście mam wrażenie jak taki mały konorek co jakby dostał więcej kasy to by od razu odjebało.

  Może Jan o dziwo taki nie jest, może pieniądze są dla niego ważne ale kurwa nie najważniejsze i nie są jedynym jebanym celem w życiu. Tylko sos i sos.

  Nie każdy chce mieć 8 samochodów i 4 wille.

  Chłopie czy ty do chuja masz pomiędzy uszami sznurek żeby ci uszy nie odpadły? Czy jesteś kolejnym asem który nie potrafi czytać ze zrozumieniem bo jest z pokolenia gimnazjalistów?

  Napiszę najwyraźniej jak się da i najprościej żebyś zrozumiał.

  Dorota jako menedżerka póki co za dużo nie pokazała i podałem tego przykłady.

  A teraz skup się…

  W dupie mam ile Janek zarabia. ŻYCZĘ MU JAK NAJLEPIEJ. Tak pod względem sportowym jak i finansowym.

  A teraz idź być głupi gdzie indziej bo nie mam sił na tłumaczenie  półgłówkom na prawdę prostych wypowiedzi.

 29. Życzę Jankowi by Dorota jako menedżerka załatwiła mu takie kontrakty, że będzie wyskakiwał z lodówki bo będzie reklamował wszystko i to za gruby sos. Na razie jednak ciężko coś powiedzieć o jej skuteczności – oczywiście poza tym że z pewnością uchroniła go od wyjebania z UFC po serii przegranych…

  A ja zapytam inaczej, jesteś z Janka rodziny, że tak ciebie interesują JEGO pieniądze i ile ich zarabia, chcesz by coś ci skapło?

  Powoli mnie to wkurwia – płakanie innych oby zarabiał jak najwięcej (chuj jakim kosztem, ma być pacynką z lodówki, byle reszta się dowartościowała, że o Polak Janek zarabia gruby hajs),

  bo każdy z was (tych piszących te głupoty) jesteście mam wrażenie jak taki mały konorek co jakby dostał więcej kasy to by od razu odjebało.

  Może Jan o dziwo taki nie jest, może pieniądze są dla niego ważne ale kurwa nie najważniejsze i nie są jedynym jebanym celem w życiu. Tylko sos i sos.

  Nie każdy chce mieć 8 samochodów i 4 wille.

 30. Dlaczego niby Janek miałby dostać walkę z Jonesem przed Reyesem skoro ten praktycznie wygrał z Jonesem pierwszą walkę?

  Bo tak się umówili ale Pani menedżer nie miała tego na piśmie jakby umawiała się z największym przyjacielem z dzieciństwa.

  Janek tak jak miał obiecane po walce z Coreyem następną walkę miał o pas więc nie wiem o co chodzi.

  O to że gdyby Jones nie oddał pasa to pewnie byłby rewanż z Reyesem a nie walka z Jankiem bo…czytaj punkt wyżej

  A co do kariery Janka w UFC to dostał rewanże z Manuwą i Andersonem, walkę z Rockholdem, Gusstafsonem, więc raczej dobrze jest prowadzony w ufc.

  Pochwal się informacjami jakich chyba nikt inny nie posiada – tzn tego że te walki były pomysłem Pani Manager

  A co do Aśki to wolę jednak żeby Janek był sobą i on sam raczej też

  Czy Ty czytasz ZE ZROZUMIENIEM co napisałem? Co ma zachowanie Aśki do tego jak ma sie zachowywać Janek? Pisze tutaj o jej kontraktach reklamowych które ruszyły na dobre dopiero jak już długo była Mistrzynią i wyjebała kolejnych menedżerów.

  Życzę Jankowi by Dorota jako menedżerka załatwiła mu takie kontrakty, że będzie wyskakiwał z lodówki bo będzie reklamował wszystko i to za gruby sos. Na razie jednak ciężko coś powiedzieć o jej skuteczności – oczywiście poza tym że z pewnością uchroniła go od wyjebania z UFC po serii przegranych…

 31. Poza najprawdopodobniej uratowaniem go przed wyrzuceniem z UFC czy jego menedżerka:

  – Wygrała za niego tytuł?

  – Załatwiła mu jakieś bardzo wysokie honoraria za walki?

  – załatwiła jakiś głośny kontrakt reklamowy?

  – załatwiła mu NA PIŚMIE walkę o pas?

  Ja do Pani Doroty nic nie mam ale miejmy trochę dystansu i proponuję MYŚLEĆ zanim coś się napisze.

  Dobrym przykładem podejścia biznesowego jest Joasia która nie miała skrupułów rozstać się z bardzo znaną grupą menedżerską (Paradigm Sports Management) bo zamiast konkretów mamiona była obietnicami. Mimo bycia dominatorką w swojej dywizji do pewnego momentu prawie nic nie było o niej słuchać w mediach.

  Dlaczego niby Janek miałby dostać walkę z Jonesem przed Reyesem skoro ten praktycznie wygrał z Jonesem pierwszą walkę? Janek tak jak miał obiecane po walce z Coreyem następną walkę miał o pas więc nie wiem o co chodzi. A co do kariery Janka w UFC to dostał rewanże z Manuwą i Andersonem, walkę z Rockholdem, Gusstafsonem, więc raczej dobrze jest prowadzony w ufc. A czas na głośny kontrakt i lepsze pieniądze myślę, że jest właśnie teraz. A co do Aśki to wolę jednak żeby Janek był sobą i on sam raczej też

 32. Nie no, źle robi… Jest menadżerem mistrza UFC, pokaż co źle zrobiła?

  Poza najprawdopodobniej uratowaniem go przed wyrzuceniem z UFC czy jego menedżerka:

  – Wygrała za niego tytuł?

  – Załatwiła mu jakieś bardzo wysokie honoraria za walki?

  – załatwiła jakiś głośny kontrakt reklamowy?

  – załatwiła mu NA PIŚMIE walkę o pas?

  Ja do Pani Doroty nic nie mam ale miejmy trochę dystansu i proponuję MYŚLEĆ zanim coś się napisze.

  Dobrym przykładem podejścia biznesowego jest Joasia która nie miała skrupułów rozstać się z bardzo znaną grupą menedżerską (Paradigm Sports Management) bo zamiast konkretów mamiona była obietnicami. Mimo bycia dominatorką w swojej dywizji do pewnego momentu prawie nic nie było o niej słuchać w mediach.

 33. Co za dziwna kobieta, ona jest świecie przekonana, ze to co robi, robi dobrze. Ale może to rodzinne?

  Nie no, źle robi… Jest menadżerem mistrza UFC, pokaż co źle zrobiła?

 34. Jak będzie flow to raz dwa doprowadzi Gamera do pasa, to chyba oczywiste…

  Co za dziwna kobieta, ona jest świecie przekonana, ze to co robi, robi dobrze. Ale może to rodzinne?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.