Henry Cejudo i Weili Zhang
Henry Cejudo i Weili Zhang

Henry Cejudo (MMA 15-2), który podczas gali UFC 238 pokonał Marlona Moraesa i wywalczył drugi pas mistrzowski UFC, od pewnego czasu próbuje zainteresować fanów swoją osobą wyzywają do walki mistrzynię UFC, Valentinę Shevchenko (MMA 18-3). O potencjalne starcie z Cejudo została zapytana też nowa mistrzyni organizacji, Weili Zhang (MMA 20-1).

Możemy walczyć. Najpierw jednak, on musiałby pojechać do Tajlandii i stać się… musiałby zmienić płeć. Wtedy przywitam go lub ją w naszej kategorii wagowej.

Zhang powiedziała o tym tuż po swoim ostatnim zwycięstwie. Na jej słowa szybko zareagował Cejudo, który napisał na Twitterze:

Czyli teraz jesteś też komediantką. Cóż, daj mi tylko znać kiedy będziesz gotowa na prawdziwe współzawodnictwo i wówczas też będziesz mogła klęknąć przed „Triple C”.

Teraz natomiast Weili postanowiła jeszcze bardziej podroczyć się z Cejudo i napisała na Instagramie.

Potrójny mistrzu, jedna Weili jedzie do Abu Zhabi na UFC 242. Lepiej się schowaj, bo zabiorę twoje złoto z powrotem do Pekinu.

Tym samy Zhang nawiązała do wywalczonego przez Cejudo medalu olimpijskiego w zapasach, który zdobył właśnie na igrzyskach w Pekinie w roku 2008.

17 KOMENTARZE

 1. to jest najbardziej okłord i krindz seria "trasz tolku" z udziałem jakiegoś zawodnika

  on naprawdę sądzi, że wyzywanie do walk kobiet jest zabawne…:facepalm:

 2. Mam na youtube polubiony kanał, który nazywa się Daily Cringe czy coś takiego. Wrzucają kompilacje różnych nagrań, które są w chuj żenujące, jakieś vlogi odkorbieńców, fragmenty programów tv, ogólnie wszystko co jest cringe, żenada, żenua i kompromitacja. Oglądam to głównie dla beki lub z podobnych powodów co walki na krs1, ale mimo, że jestem mocno uodporniony, to są czasem takie fragmenty, że muszę je przewijać, bo inaczej czuję, że coś we mnie umiera, że z powodu niewyobrażalnego natężenia cringe'u, mogę już nie być takim samym człowiekiem.

  Henry Cejudo to właśnie taki fragment, który przewijam.

 3. Mam nadzieję, że jakaś laska jeszcze publicznie upokorzy tego głupka, nie w żadnej "walce" oczywiście (bo gdyby do czegoś takiego doszło, nawet pokazowo, to byłby to szczyt głupoty i inejblowanie Triple Clowna), ale jakoś werbalnie publicznie czy coś, żeby się wreszcie zamknął. Jakoś Konor mi nie przeszkadza, Kolba mi nie przeszkadza, Czejl mnie bawił, a ten irytuje. Niech sobie przykleja karteczki z nazwiskami do tych DWÓCH pasów, które w życiu wygrał, niech se nawet powtarza, że pokonałby Aldo (już to widzę), ale to co on teraz odwala to już nie jest śmieszne, głupie ani nawet smutne, tylko… ugh.

 4. to jest najbardziej okłord i krindz seria "trasz tolku" z udziałem jakiegoś zawodnika

  on naprawdę sądzi, że wyzywanie do walk kobiet jest zabawne…:facepalm:

  Dla mnie jest. Ogólnie cała kreacja Małego Henia to najlepsza rzecz w tym sporcie od czasów wczesnego Karola.

 5. Dla mnie jest. Ogólnie cała kreacja Małego Henia to najlepsza rzecz w tym sporcie od czasów wczesnego Karola.

  Najlepszy to masz avatar :antonio:

 6. to jest najbardziej okłord i krindz seria "trasz tolku" z udziałem jakiegoś zawodnika

  on naprawdę sądzi, że wyzywanie do walk kobiet jest zabawne…:facepalm:

  Ziomus ja mysle ze on sadzi ze taka walke w koncu dostanie:lol:

 7. Ziomus ja mysle ze on sadzi ze taka walke w koncu dostanie:lol:

  kurwa mozesz miec racje, to jedyny sposób dla niego żeby zrobić kasowa walkę:lol::lol:

 8. szykuje się ciężki weekend dla Cehujdo, jeden wpierdol juz obskoczył 😀

  Jakaś dobra wódeczka się należy Henry'emu za ta akcję, dzięki której wszyscy już zapomnieli o o wspaniałej walce wieczoru w Urugwaju i podejściu Szewczenkówny do samych walk, czyli kunktatorstwa w najgorszym wydaniu –  gdyby to nie chodziło o kobietę, to pewnie Łysy jechałaby jak po burej suce.

 9. Co by nie mowic to Henrym jest ostatnio w ciul newsow w porownaniu do innych mistrzow, a to mu chodzi. Taki Mysza sie chowa przy Heniu

 10. z podobnych powodów co walki na krs1,

  ja autentycznie nie jestem wstanie oglądać krs1 ( i celowo nie piszę ksw bo  na te 3 litery zdupy wymawiane po ang dostaje gęsiej skórki) bo mnie z tego cingu skręca. Tam jest jest tak potworne natężenie wsi w każdym jebanym momencie, od zapowiedzi, materiały, komentatorów,zawodników, widownie , wywiady, studio, grafikę,oprawę, kurwa mac.bomba atomowa cringu, nie wiem jak można oglądać krs i przeżyć  i jeszcze porównywać to do Cejuda. To niema sensu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.