Kevin Lee vs Islam Makhachev

Kevin Lee, rywalizujący w kategorii lekkiej, wypowiedział się na temat potencjalnych rywali po powrocie ze sportowej emerytury. Amerykanin ma na celu kilka medialnych osobistości.

Nie tak dawno 31-latek obwieścił powrót do rywalizacji, po przerwie, która trwała ledwie od lipca ubiegłego roku. Lee ma już na celowniku kilka nazwisk, z którymi bardzo chciałby się zmierzyć. Amerykanin w rozmowie dla MiddleEasy wskazał Tony’ego Fergusona, Michaela Chandlera oraz Conora McGregora. Lee zaznaczył jednak, że w pierwszej kolejności chciałby się skupić na powrocie do pełni zdrowia, ustabilizowaniu formy, a następnie na konkretnym przeciwniku.

Jest tutaj kilka świetnych pojedynków, którymi jestem zainteresowany. Tony Ferguson, może wygrany albo przegrany walki Conora McGregora z Michaelem Chandlerem. Szczerze, nie jestem mocno skupiony na przeciwniku w tym momencie. Myślę, że mam jeszcze długą drogę przede mną, aby dojść do pełni zdrowia. Być w formie, to po drugie, a trzecia kwestia podpisanie kontraktu. Wtedy możemy popatrzeć za lokalizacją i porozmawiać o rywalu. Póki co, długa droga przede mną, aby o tym myśleć.

Lee (MMA 19-8) przegrał w lipcu ubiegłego roku z Rinatem Fakhretdinovem, który poddał go w niespełna minutę. Był to pierwszy pojedynek 31-latka po powrocie do amerykańskiego organizacji. Lee, w swoim pierwszym podejściu do UFC, rywalizował w latach 2014-2021. Do dnia dzisiejszego stoczył 19 pojedynków, w których osiągnął bilans 11-8. W swojej karierze rywalizował również w dywizji półśredniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Kevin Lee, rywalizujący w kategorii lekkiej, wypowiedział się na temat potencjalnych rywali po powrocie ze sportowej emerytury. Amerykanin ma na celu kilka medialnych osobistości. Nie tak dawno 31-latek obwieścił powrót do rywalizacji, po przerwie, która trwała ledwie od lipca ubiegłego roku. Lee ma już na celowniku kilka nazwisk, z którymi bardzo chciałby się zmierzyć. Amerykanin […]

Odpowiedz polub

click to expand...