Alex Pereira prześmiewczo skomentował słowa Jamahal Hilla, który niedawno oburzył się na zachowanie Brazylijczyka po wygranej na UFC 300 w kwietniu tego roku. Poatan celebrował zwycięstwo przez nokaut, a Hill odebrał to jako brak szacunku.

Alex Pereira to aktualny mistrz kategorii półciężkiej UFC. Brazylijczyk w ostatniej walce pokonał Jamahal Hilla, a później celebrował w oktagonie, wyśmiewając Amerykanina, który twierdził, że wygra z nim przez nokaut. Hillowi nie podobało się to zachowanie o czym dał znać wiele tygodni po walce na UFC 300. Amerykanin twierdził, że jego rywal powinien pokazać mu szacunek, tak jak on zrobił po wygranej z Gloverem Teixeirą, trenerem Pereiry, po ich walce. Poatan w rozmowie z Fox Sports Australia wypowiedział się na temat tej sytuacji.

Szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego on mówi o tym tak późno. Minęły już prawie 2 miesiące. Ludzie zazwyczaj robią to zaraz po walce, ale on może dopiero obudził się po nokaucie?

Zbierasz to, co zasiejesz. Po walce z Gloverem miał ogromny szacunek do rywala. To działało też w drugą stronę. Jeśli chodzi o mnie, nie miał tego szacunku więc takie zachowanie do niego wróciło.

36-letni Pereira (10-2 MMA) w następnym pojedynku prawdopodobnie zmierzy się drugi raz w karierze z Jirim Prochazką. W ostatnim starciu pokonał właśnie Jamahal Hilla, a przed tym wygrał z Czechem przez TKO. Aż 8 z 10 wygranych w przeszłości zdobywał przez skończenia przed czasem. Obecnie zajmuje on 4. miejsce w rankingu bez podziału na kategorie wagowe UFC. Na swoim koncie ma także wygrane z m.in. Israelem Adesanyą czy Seanem Stricklandem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...