Paige VanZant, a prywatnie żona zawodnika Bellator MMA, Austina Vanderforda, jest zmartwiona o swój stan zdrowia. Była zawodniczka UFC, która związała się nie tak dawno z organizacją BKFC, wierzy, że mogła zostać zarażona przez swojego męża COVID-19. Ten wypadł z walki na Bellator 246 przez właśnie zachorowanie. VanZant, która ma zadebiutować w BKFC w listopadzie tego roku, szuka wsparcia u swoich fanów w związku jej z obecną sytuacją na swoim profilu na Instagramie. Test na koronawirusa okazał się być negatywny, lecz Amerykanka nie jest pewna co powinna zrobić dalej.

Czuję się tragicznie, ale jedyny test jaki zrobiłam dał wynik negatywny. Mam gorączkę, straciłam smak i nic nie czuję. Wczoraj miałam wysoką gorączkę.

Oficjalnie, jesteśmy chorzy. Potrzebujemy jednak waszej pomocy. Austin zachorował i test dał wynik pozytywny. Ja zaraz później też poddałam się testowi i wynik okazał się być negatywny… Następnego dnia zaczęłam być bardzo chora i mój stan się pogarsza przez kilka dni. Dzisiaj czuję się tragicznie!!! Na YouTube wrzuciłam całe wideo i potrzebujemy Waszej pomocy. Czy mam COVID-19 czy coś innego? Mam wysoką gorączkę i inne symptomy. On był chory przez ten cały okres odkąd test dał wynik pozytywny – było to miesiąc. Jestem bardzo zdezorientowana całą sytuacją. Jesteśmy w domu, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi… Powinnam znowu poddać się testowi??? Proszę, obejrzyjcie wideo i dajcie mi znać.

Co z debiutem Paige VanZant w BKFC?

Prezydent BKFC zapytany o aktualną sytuację zawodniczki wypowiedział się na temat przyszłości Paige VanZant.

Zobaczymy co stanie się w następnym tygodniu. Jeśli wynik testu okaże się pozytywny, będziemy musieli przesunąć jej walkę.

VanZant (8-5 MMA) zdecydowała się na związanie z BKFC po przegranej z Amandą Ribas na UFC 251. Była to ostatnia walka na kontrakcie z „Ultimate Fighting Championship”. Za walki na gołe pięści zawodniczka ma zarobić spore pieniądze – jej menadżerowie określili umowę jako „milionową”. Z pewnością związane jest to z popularnością VanZant – na Instagramie ma ona ponad 2,7 miliona obserwujących.

https://www.instagram.com/p/CE2OvBsnG6O/?utm_source=ig_embed

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.