Od wczoraj walka Khabiba Nurmagomedova (MMA 28-0) z Tonym Fergusonem (MMA 25-3) stoi pod ogromny znakiem zapytania. Dana White oficjalnie jeszcze nie odwołał tego pojedynku, ale wszystko wskazuje na to, że UFC szuka nowego rywala dla Fergusona.

Zobacz również: Khabib vs Ferguson na UFC 249 zagrożone! – „Chcą zorganizować walkę beze mnie”

W mediach pojawiły się już informacje mówiące o tym, że Justin Gaethje może zostać nowym przeciwnikiem Fergusona. Nie jest to jednak jedyny zawodnik, którym mógłby zastąpić Khabiba.

Innym fighterem gotowym na starcie podczas UFC 249 jest Dustin Poirier, który w rozmowie dla serwisu MMA Junkie powiedział:

To nie jest idealny czas na przygotowania, ale jeśli tylko pojawiłaby się okazja udowodnienia, że jestem najlepszy, skorzystałbym z niej. Napisałem już wiadomość do Dany i Seana, że mogę walczyć z Tonym.

Poirier potwierdził chęć walki również w mediach społecznościowych, gdzie napisał, że jest gotów na 100%.

11 KOMENTARZE

 1. Po

  No to nie będzie 13 zwycięstwa z rzędu.

  toć Porier podlotu nie ma do Ferga w zadnym aspekcie XDDD wpierdol wiekszy by dostal jak od Kebsa

 2. jeśli tylko pojawiłaby się okazja udowodnienia, że jestem najlepszy, skorzystałbym z niej.

  Zdaje się żeś już miał swoja szansę, i kiepsko poszło.

 3. moim zdaniem ferg przegrywa zarówno z poirerem jak i gathje oczywiście jeżeli nie wpląta się w to czynnik kondytycjny z uwagi na krótki termin do walki

 4. moim zdaniem ferg przegrywa zarówno z poirerem jak i gathje oczywiście jeżeli nie wpląta się w to czynnik kondytycjny z uwagi na krótki termin do walki

  Nie no bez przesady, akurat Gathjego robi na luzie.

 5. Przez najbliższe pare miesięcy prawdopodobnie nie będzie żadnej gali, za wyjątkiem Tony – Khabib jak Dejna sprzeda duszę diabłu (drugi raz :lesnarhappy: ) żeby się to wkońcu odbyło. Dla Dustina w tych czasach szkoda sobie zachodu, to samo Gejczi i 99% rosteru (wyjebane).

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.