Henry Cejudo i Amanda Nunes

Henry Cejudo, który podczas gali UFC 238 pokonał Marlona Moraesa i wywalczył drugi pas mistrzowski UFC, nie zamierza na tym poprzestać i myśli o zdobyciu kolejnego tytułu, o czym mówi już od jakiegoś czasu.

Jeśli Frankie Edgar wygra z Maxem Hollowayem, chętnie z nim się zmierzę. To jest starcie, którego chcę.

Cejudo potwierdził też swoje plany w najnowszej rozmowie dla TMZ Sports.

Nie chcę być tylko najlepszym zawodnikiem UFC w historii tej organizacji. Czuję, że jestem najlepszym fighterem wszech czasów i jeśli mógłbym wybrać, to chętnie zawalczyłbym o trzeci pas.

Henry zażartował również, że jest tak spragnionych wywalczenia kolejnych pasów, że mógłby nawet bić się z mistrzyniami UFC.

Mogę walczyć z każdym w przedziale wagowym od 99 do 149 funtów i wiecie co, mogę wyzwać do walki również Amandę Nunes i Valentinę Shevchenko. Nunes ma złoto, a ja pożądam złota, chcę więc też tego, które ona posiada. Nie zamierzam brać żadnych jeńców.

36 KOMENTARZE

 1. Nunes ma złoto, a ja pożądam złota, chcę więc też tego, które on posiada. Nie zamierzam brać żadnych więźniów.

  I see what u did there:beczka:

 2. Kiedy ten karzełek zrozumie, że wszyscy leją na jego kategorie wagową i nie traktują jej poważnie bo każdy zawodnik z top 15 powyżej 170 funtów go przemieli. Szkoda, że snake mu łba nie urwał.

 3. Wiem, że to mrzonki, ale jakby ten karłowaty król cringe'u dostał jednak walkę z Amandem i tranzystor by mu napierdolił sęków w ten wielki dzban, to byłoby pięknie.

  Nie wiem jak to Cehudo zrobił, czy pomoc jego konfiterrorystycznego menadżerka była tak istotna, ale gość z kompletnego anonima stał się jednym z najbardziej wkurwiających zawodników tego chujowego sportu. Jak na midgeta, to jest to jakieś osiągnięcie….

 4. Ale typ jest jebanym idiotą bez kitu. Tak jak pisze kolega wyżej , z anonima do kompletnego zjeba. Niech wyjdzie na Maxa , chętnie bym obejrzał jak Holloway wyciera nim matę.

 5. Nie zdziwi mnie wcale jak i do Maxa wyskoczy i jak również jego zapierdoli. Henio jest wspaniały, tylko musi jeszcze podkręcić cringe trochę

 6. Niech ze swoją starą zawalczy, taka walka dopiero by pobiła wszystkie rekordy.

  Ostatnio ci którzy robili walki w rodzinie to kończyli na bagietach. Nie opyla się.

 7. Cejudo mozna by traktowac powaznie gdyby taka gadka zapodawal po 5 udanych obronach w obu kategoriach wagowych. Ale nie, najlepiej krzyczec o super fighty i miec ledwo jedna obrone pasa :facepalm:

 8. Cejudo mozna by traktowac powaznie gdyby taka gadka zapodawal po 5 udanych obronach w obu kategoriach wagowych. Ale nie, najlepiej krzyczec o super fighty i miec ledwo jedna obrone pasa :facepalm:

  Bronił pasa też w superfightcie :jjsmile:

 9. Nic prostszego Henry, wystarczy że ogłosisz wszem i wobec, że jesteś kobietą a lobby lgbt już zrobi swoje i zadba o promocję takich pojedynków. Szczególnie walka o 4 pasy z Amandem zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Kto jak kto, ale Ty jesteś do tego zdolny tak więc pokaż wszystkim, że jesteś najlepszym fighterem nie tylko we wszystkich kategoriach wagowych ale również wszystkich płciach. Do dzieła mały.

 10. Do Amandy to Ci brakuje !!! :rutekajak:

  Jakieś 10 cm :razz:ociesznymirek:

  Sprawdziłem i kurwa 9 :deniroclap:

 11. Ciekawy jestem kursów bukmacherskich, nie stawiałbym Cejudo w roli faworyta w walce z Nunes 😀

  A z Gracjanem? :beczka:

 12. Ciekawy jestem kursów bukmacherskich, nie stawiałbym Cejudo w roli faworyta w walce z Nunes 😀

  Cejudo nie był faworytem w ostatnich trzech walkach, malec potrafi zaskakiwać.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.