chris weidman

Już 8 sierpnia do klatki UFC powróci były mistrz, Chris Weidman i zmierzy się w niej z Omarim Akhmedovem. Weidman ma za sobą trudniejszy okres w karierze. Na sześć ostatnich walk wygrał tylko raz i dziś jest po dwóch porażkach z rzędu. Zawodnik liczy jednak na powrót w wielkim stylu i zwycięstwo przed czasem.

Myślę, że załatwię go dobrymi ciosami, sprowadzę go na matę i tam wykończę przez ground and pound. Może on odda mi szyję i wówczas wykorzystam to. Zobaczymy.

W rozmowie dla kanału Line Movement Weidman dodał również jak zapatruje się na samego rywala.

To jest fajne zestawienie. On jest twardym jak rosyjski jaskiniowiec kolesiem. Zadaje mocne i dzikie ciosy. Ma za sobą dobre zwycięstwa, chyba sześć wygranych z rzędu. Nie jest super znany, ale robi swoje. Uważam jednak, że jestem lepszy w każdej płaszczyźnie, a on wymachując rękami bardzo się męczy. Myślę, że mogę go rozerwać na strzępy w stójce, narzucić szalone tempo i złamać go mentalnie.

Omari Akhmedov walczy dla UFC od roku 2013. Wygrał pięć swoich ostatnich walk, a w jednej zremisował. Zwyciężając w ostatnich bojach pokonał następujących rywali: Kyle Noke, Abdul Razak Alhassan, Tim Boetsch, Zak Cummings i Ian Heinisch. Wszystkie te walki zakończyły się na kartach sędziowskich.

Zobacz również: „Myślałem, że mamy walczyć?” – Miocic odpowiada Cormierowi

16 KOMENTARZE

 1. Fajnie najpierw news o powrocie Bigfoota a teraz powrót Krzyśka zapowiadają się zajebiste KaOsy.:bleed:

  Zadaje mocne i dzikie ciosy.

  Brzmi jak wyrok śmierci.

  Myślę, że mogę go rozerwać na strzępy w stójce, narzucić szalone tempo i złamać go mentalnie.

  :korwinstupid:

 2. :korwinlaugh: przecież krzyczą wystarczy raz czysto w szczękę trafić i to wystarczy coś czuje że i tu moje wpaść jakieś ko

 3. Krzysiu złamać to się możesz najwyżej w kiblu. W ciągu 5 lat pokonałeś tylko karłowatego typa, który powinien walczyć w niższych kategoriach.

 4. Zapominacie chyba z kim przegrywał Chris… Top 3 pół ciężkiej czyli Reyesem, Mousasim który był w sztosie pod koniec swojej historii w ufc, z Rockholdem który wygrywał wszystko jak leciało czy Romero zresztą do czasu tego kolana Weidman wygrywał walkę

 5. Nie wiem kto doradza Weidmanowi, ale na pewno go nie lubi. Gość jest tak rozbity, że przykro się robi, a jest wciąż młodym szczonem. Zamiast ratować resztki zdrowia ten idzie gasić pożar bez wody. Dlatego gdy zaliczy KO nie będę go żałować.

 6. Gdzie są Ci wszyscy kibice Krzysia, tego mistrza na lata? Wiem, wiem:

  :gdzie:

  Ja jestem tutaj, tylko się nie wychylam bo trochę wstyd…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.