Jessica Andrade, która jeszcze niedawno mówiła, że chce szybkiego rewanżu z Joanną Jędrzejczyk, zmieniła swoje plany na kolejne starcie i teraz liczy na pojedynek z Rose Namajunas, nową mistrzynią UFC. W rozmowie z serwisem Combat Andrade powiedział, jak zapatruje się na samą Rose.

Teraz ta dywizja stanie się bardziej różnorodna. Namajunas wyglądała bardzo dobrze w walce z Jędrzejczyk. Ona jest twardą zawodniczką. Od kiedy jestem numer jeden w rankingach mogę prosić o tę walkę i tak będę robić. Będę dużo trenować, poświęcać się i będę zupełnie inna niż Joanna. Nie zlekceważę Rose. Ona ma duszę wojowniczki i zdobyła pas. Nie sądziłam, że do tego dojdzie, ale każda walka jest inna.

Andrade przedstawiła też swoje spojrzenie na porażkę Jędrzejczyk.

Joanna przegrała tego dnia. To może się zdarzyć każdemu sportowcowi. Może to nie był jej dzień, może nie trenowała wystarczająco dużo. Moim zdaniem zlekceważyła przeciwniczkę. Próbowała wejść do Ros do głowy, ale nie udało się. Ja nie popełnię tego błędu, bo dostrzegam w Rose wielki potencjał. Nie mogę doczekać się tej walki. Rozkręćmy zapotrzebowanie na nią w mediach społecznościowych i doprowadźmy do tego starcia.

4 KOMENTARZE

  1. Andrade zmiażdży Namajunas bez najmniejszych problemów.Aśka myślę, że mocno zlekceważyła przeciwniczkę i za karę straciła chwałę.

  2. MMA jest okrutne i nieprzewidywalne, a już kobiece to w ogóle masakra. Róża równie dobrze, może nagle kosić całą resztę.

  3. Nie jesteś numer 1. Asia spadła z C na numer 1. Więc Ty na numer 2, w efekcie chuja możesz co najwyżej wymagać. . Andrade vs Karolina jako eliminator, Asia vs Rose Rewanż a później zwycięzca vs zwycięzca. Przegrany vs Calvillo i ktoś jeszcze. Żeby wpuścić świeżego powietrza do tej piwnicy, a nie 4 zawodniczki w koło bo Claudia jakąś przerwę sobie robi.

  4. Pamietam Kubabuba jakie mialem z toba gadki, ze nigdy jj z shev nie zawalczy, no prosze jak sie zmienilo zdanie:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.