Liana Jojua, mistrzyni wagi koguciej organizacji Fight Nights Global, związała się kontraktem z największą organizacją MMA na świecie. O przejściu „Mgeli” do UFC poinformował na Twitterze Marcel Dorff:

Jojua (MMA 7-2) ma 23 lata i pochodzi ze stolicy Gruzji – Tbilisi. Zawodniczka może się pochwalić serią czterech zwycięstw z rzędu, m.in. nad Kariną Vasilenko i – ostatnio – Viktoriyą Shalimovą.

View this post on Instagram

😍

A post shared by Liana "MGELI" Jojua (@lianaajojua) on

View this post on Instagram

❤️🙈

A post shared by Liana "MGELI" Jojua (@lianaajojua) on

20 KOMENTARZE

 1. cycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cyckicycki-cycki cycki-cycki

 2. Niby fajnie, ale zdjęcia to mogłeś @Szady wybrać dużo lepsze, ma takie na insta.

  Wklejałem na szybko, co leci, bez przebierania, bo żona patrzała

 3. Wklejałem na szybko, co leci, bez przebierania, bo żona patrzała

  mezczyzni rzadza swiatem a kobity mezczyznami:jon:

 4. 3,2,1 … zaraz fanklub będzie,  Mark my words :korwinlaugh:

  Za mało dobrego contentu na obu jej instagramach. Jednak co muslim to muslim.

 5. Za mało dobrego contentu na obu jej instagramach. Jednak co muslim to muslim.

  Muslim z Gruzji? Eee chyba nie. Ich tam chyba niecałe 10%.

 6. Muslim z Gruzji? Eee chyba nie.

  Ma jakieś wspólne foty z typiarami w hidżabach. W sumie aż tak bardzo nie wnikałem:fjedzia:

 7. Zarzućcie jakieś dobre foty, bo nie wiem czy kibicować. A w Gruzji o ile dobrze pamiętam jest muzułmanów 5%-8%, ale szczerze mówiąc w ogóle tego nie widać, przynajmniej w takiej stereotypowej wersji do jakiej Polacy są przyzwyczajeni. Nigdy nie widziałem żadnego okrycia na twarzy u kobiet w żadnym miejscu w Gruzji.

 8. Ma czym pierdnąć.

  Będę fanem.

  Ciasteczkoo :))

  Już widzę 2 argumenty, dla których warto śledzić tą zawodniczkę :redford:

  Szalu ni ma

  Tylko z twarzy tak sredniawo :/

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.