Były mistrz wagi ciężkiej UFC Daniel Cormier (MMA 22-2, 1NC), który czeka na kolejną możliwość walki z czempionem, Stipe Miocicem (MMA 19-3), zapowiedział niedawno, że jeśli do starcia by nie doszło, może zmierzyć z Francisem Ngannou (MMA 15-3).

Zobacz również: Cormier: „Kończąc z tym sportem muszę być mistrzem”

Wygląda jednak na to, że Stipe, który wcześniej mówił, iż w trakcie pandemii nie ma gdzie trenować, zaczął szykować się do powrotu na salę i chcę walki z Cormierem.

Mówiłem już, że zawalczę z DC. On lubi rozgłos. Mój zespół pracuje nad miejscem do treningu i ustaleniem daty z UFC. W domu mam pięć pasów. Nie muszę niczego opóźniać. Gdybym nie miał problemów z siatkówką, już dawno walczyłbym z DC i odprawiłbym go na emeryturę.

Na te słowa szybko zareagował sam Cormier i napisał w mediach społecznościowych:

Mistrzu, to idealnie. To właśnie chciałem usłyszeć. Podaj mi tylko termin! Daj znać. Mówiłeś o jesieni. Pytamy więc, kiedy jesienią?

Wszystko wskazuje więc na to, że ostatecznie trzeciej walki Cormiera z Miocicem jednak dojdzie w tym roku. W pierwszym pojedynku to Cormier był górą i odebrał pas Miocicowi. W drugim starci Miocic zrewanżował się za porażkę i powrócił na tron wagi ciężkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.