Były zawodnik UFC, który świetnie odnajduje się w ringu BKFC, w walkach na gołe pięści, Mike Perry, podpisał nowy kontrakt z obecnym pracodawcą. „Platinum” podpisał umowę z organizacją na kilka walk, ale nie wyklucza także występów w ringu bokserskim.

Perry po rozstaniu z UFC postanowił związać się z BKFC i walczyć na gołe pięści. W nowej dla siebie formule „Platinum” wygrał trzy walki dając świetne widowisko fanom. Prezydent organizacji, David Feldman potwierdził, że podpisali oni nowy kontrakt z Perrym, którego bardzo sobie ceni.

Jestem przeszczęśliwy, że mogę ogłosić, że „Platinum” Mike Perry podpisał nowy kontrakt z BKFC. Jego obecność jest niezwykle cenna dla naszej organizacji. Przez ostatnie miesiące kontaktowali się ze mną fani niemalże codziennie pytając o jego następną walkę. Teraz możemy finalizować plany na jego powrót do ringu.

Perry (14-8 MMA, 3-0 BKFC) w ostatniej walce na gali BKFC 41 pokonał byłego mistrza kategorii średniej UFC, Luke’a Rockholda, którego rozbił w drugiej rundzie pojedynku przez TKO. „Platinum” później stanął twarzą w twarz z Conorem McGregorem w ringu BKFC nawołując o walkę z Irlandczykiem. Ten nie wykluczał takiej możliwości w przyszłości. Perry otwarcie przyznaje, że poza występami dla BKFC jest również zainteresowany walkami w tradycyjnym boksie. Wspomina o pojedynkach z m.in. Tommym Furym czy KSI.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,006 komentarzy 23,629 polubień

Akurat Perry to idealny wariat do tego typu napierdalanek na gołe piąchy. Facet chyba w końcu odnalazł swoje "miejsce na ziemi" :frankapprove:

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of baju
baju

NoLife FC

31,673 komentarzy 55,519 polubień

MISTER BERNAKKKKLL!!!

Odpowiedz polub

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,555 polubień

Boks na gołe pięści to jego dyscyplina

Odpowiedz polub

świadomość_liczb

Jungle Fight
Welterweight

299 komentarzy 1,182 polubień

Może mylę historie, ale czy to nie jego złożył jednym strzałem jakiś random w knajpie? Że Perry startował do jego dziewczyny, czy coś tam? :D

Odpowiedz polub

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,017 komentarzy 4,349 polubień

Idealny sport pod platiniuma, dobrze, licze na więcej hilightsów jak z Lukiem :devil smile1:

Odpowiedz 1 Like