tyson fury mike tyson

Po tym jak Mike Tyson, legenda wagi ciężkiej w boksie, ogłosił chęć powrotu na ring i zrobienia kilku walk pokazowych, pojawiła się prawdziwa lawina propozycji i zawodników chętnych do stanięcia w ringu z Tysonem.

Zobacz również: 20 mln dolarów za walkę na gołe pięści, starcie z Emelianenką. Mike Tyson z kolejnymi ofertami

W jednej z rozmów dla BT Sports Tyson Fury, aktualny mistrz wagi ciężkiej, zdradził, że dostał propozycję walki z Tysonem.

Zadzwoniono do mnie z pytaniem czy nie chciałbym zawalczyć z Tysonem w walce pokazowej. Odpowiedziałem, że oczywiście! Nie sądzę jednak, żeby cokolwiek z tego wyszło.

Teraz Fury doprecyzował sprawę w rozmowie dla serwisu Mirror i powiedział:

Były rozmowy. Jego ludzie się ze mną skontaktowali i dzwonił też Mike. Ostatecznie jednak okazało się, że zaoferowano mi drobniaki. Mike mówił o 500 milionach funtów, ale to co wróciło do nas na papierze, to był żart, to było szalone. Dostałem ofertę od ESPN na kwotę 10 milionów funtów za walkę pokazową.

Chociaż nazwisk na liście potencjalnych rywali dla Mike’a Tysona pojawiło się już sporo, nadal nie wiadomo kto będzie jego ostatecznym przeciwnikiem na powrót do ringu.

Zobacz również: Tyson odrzucił wielomilionową ofertę walki na gołe pięści

16 KOMENTARZE

 1. W jakim świecie oni żyją, skoro 10mln  funtów traktują jako żart?  Do tego za walkę pokazową? 

   Nie ogarniam tego.

 2. to był żart, to było szalon

  :iamdone:

  Chciałbym być na takim poziomie, że 10mln $ to śmieszne pieniądze :childcry:

 3. Kurwa tak se mysle, co on pierdoli ten Fury. Nie chce mu sie za 10 baniek zrobic walki pokazowej, bez campu itp. ludzie umieraja z glodu, jakies katastrofy. Wzialby zlazl z kanapy, wszedl tam i na koniec powiedzial ze wszystko idzie na cele charytatywne. Jakby bylo fajnie.

 4. MIKE BY ZNISZCZYŁ TEGO DREWNIAKA FURY  NAWET NIE ZAPRZECZAJCIE

  Idź wąchać stópki, bo na boksie się nie rozeznajesz. 

  Masz tu zdjęcie Gołoty na zachętę:

 5. Widzę, że redakcja mocno weszła w promocje słowa "szalony."  pewnie ktoś dał im 500 mln$ za to. Bo za 10 mln $ to można tylko promować słowo "gangster".

 6. Dla niego 10 baniek to drobniaki, za które nie chce wyjść do sparingu. Dla mistrzów mma to szczyt marzeń, za który daliby zrobić z siebie worek treningowy każdemu bokserowi.  To wszytko staje się zbyt szalone i gangsterskie jak dla mnie.

 7. Dla niego 10 baniek to drobniaki, za które nie chce wyjść do sparingu. Dla mistrzów mma to szczyt marzeń, za który daliby zrobić z siebie worek treningowy każdemu bokserowi.  To wszytko staje się zbyt szalone i gangsterskie jak dla mnie.

  Fury  za walkę z Klitschko wziął  łącznie 7 milionów, za pierwszą walkę z Wilderem miał gwarantowane 3 miliony, a za drugą 5 milionów. Szacuje się za pierwszą wziął łącznie ze sponsorami i ppv jakieś 10 milionów, a za drugą 40, więc co on pierdoli, to ja nie bardzo wiem.

  Dla porównania, Conor za walkę z Khabibem wziął między 30 a 50 milionów, a za walkę z Kowbojem ponad 30.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.