Michael Chandler, tak samo jak Eddie Alvarez, jest aktualnie zawodnikiem bez kontraktu. Obaj panowie mieli okazję dwa razy walczyć z sobą w Bellatorze i wygląda na to, że Chandler z chęcią wszedłby do klatki z Alvarezem po raz trzeci.

Mam do niego ogromny szacunek i chciałbym, żeby ułożyło mu się jak najlepiej. Jeśli to będzie oznaczało pozostanie w UFC, niech tak właśnie będzie. Jeśli to by oznaczało przejście do Bellatora z przyjemnością przywitam go w organizacji i dokończę naszą trylogię.

Chandler powiedział o tym w rozmowie z serwisem MMAJunkie i dodał, że bez przerwy słysz o tym, że powinno dojść do trzeciej walki z Alvarezem.

Od kiedy powiedział, że skończył mu się kontrakt z UFC, każdego dnia słyszę o naszej trzeciej walce. On walczy jak zwierzę i z bardzo chciałbym znowu dzielić z nim klatkę.

Podczas pierwszej walki obu zawodników to Chandler okazał się górą i zmusił do poddania Alvarez. Drugi bój natomiast zakończył się na kartach sędziowskich i to Alvarez wyszedł z niego zwycięsko.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.