Michael Chandler, tak samo jak Eddie Alvarez, jest aktualnie zawodnikiem bez kontraktu. Obaj panowie mieli okazję dwa razy walczyć z sobą w Bellatorze i wygląda na to, że Chandler z chęcią wszedłby do klatki z Alvarezem po raz trzeci.

Mam do niego ogromny szacunek i chciałbym, żeby ułożyło mu się jak najlepiej. Jeśli to będzie oznaczało pozostanie w UFC, niech tak właśnie będzie. Jeśli to by oznaczało przejście do Bellatora z przyjemnością przywitam go w organizacji i dokończę naszą trylogię.

Chandler powiedział o tym w rozmowie z serwisem MMAJunkie i dodał, że bez przerwy słysz o tym, że powinno dojść do trzeciej walki z Alvarezem.

Od kiedy powiedział, że skończył mu się kontrakt z UFC, każdego dnia słyszę o naszej trzeciej walce. On walczy jak zwierzę i z bardzo chciałbym znowu dzielić z nim klatkę.

Podczas pierwszej walki obu zawodników to Chandler okazał się górą i zmusił do poddania Alvarez. Drugi bój natomiast zakończył się na kartach sędziowskich i to Alvarez wyszedł z niego zwycięsko.

8 KOMENTARZE

  1. Michael Chandler, tak samo jak Eddie Alvarez, jest aktualnie zawodnikiem bez kontraktu.

    KSW 46: Alvarez vs. Chandler III

    KSW 48: Gamrot vs. Alvarez/Chandler

  2. Eee potem 3 i 4 starcie a potem 5 starcie , w BFC są najlepsi nie mana nich zawodników , więc prędzej czy później znowu by ich zestawiano z racji dobrych walk , przewiduje Chandler w UFC , Alvarez BFC / RIZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.