michael chandler

Michael Chandler, liczy że w debiucie dla UFC zrobi ogromne wrażenie na fanach, ale nie tylko. Pokonując Dana Hookera chce sprawić, że do klatki powróci Khabib Nurmagomedov, który ogłosił zakończenie kariery.

W rozmowie dla serwisu MMA Fighting Chandler przyznał, że być może uda mu się dostać walkę o pas z Khabibem.

Chcę pokonać Hookera przed czasem lub zdominować go. Dzięki temu w mocnym stylu przywitam się z fanami UFC, a wygrana ustawi mnie w pozycji, z której może wejdę do walki ze zwycięzcą starcia Conor vs Poirier, albo dostanę walkę o pas z Khabibebm.

Natomiast to co ma przekonać Khabiba do powrotu do klatki to umiejętności zapaśnicze Chandlera.

Bez wątpienia chcę znokautować Hookera, ale chcę również pokazać światu moje umiejętności zapaśnicze. Chcę pokazać stare, dobre, amerykańskie zapasy. Może wówczas uda mi się ściągnąć Khabiba na walkę, w której amerykańskie zapasy zmierzą się z rosyjskim sambo i zobaczymy czy uda mi się go pokonać.

Mimo ogłoszenia zakończenia kariery w MMA Nurmagomedov cały czas pozostaje mistrzem UFC wagi lekkiej. Szef organizacji liczy bowiem na to, że uda mu się namówić Khabiba na powrót do klatki.

Michael Chandler legitymuje się rekordem 21-5. W Bellatorze walczył nieprzerwanie od 2010 roku, w tym czasie został zwycięzcą turnieju oraz trzykrotnym mistrzem wagi lekkiej. W trakcie swojej kariery wygrywał z takimi zawodnikami jak Marcin Held, Eddie Alvarez, Patricky Freire, czy Benson Henderson.

13 KOMENTARZE

  1. Chcę pokonać Hookera przed czasem lub zdominować go. Dzięki temu w mocnym stylu przywitam się z fanami UFC, a wygrana ustawi mnie w pozycji, z której może wejdę do walki ze zwycięzcą starcia Conor vs Poirier, albo dostanę walkę o pas z Khabibebm.

    już widzę jak kebab wraca z emerytury bo chandler pokona hookera :mjsmile:

  2. Co on chce do mikrofonu powiedziec „Ej Khabib zapasy amerykanskie sa lepsze niz te Twoje gowniane sambo !.” Khabib wtedy wstaje i mowi dobra walczymy.:razz:utinlaugh:

  3. "Stare dobre amerykańskie zapasy" oby tylko Khabib z chłopakami nie przeczytali tego w wannie bo jeszcze któryś popuści ze śmiechu.

  4. Niech te nonejmy już przestaną pierdolić takie kocopoly. Jak nie jeden pieprzył ze ma cos na kebsa tak teraz drugi lamus cos tam o Nurmie pierdoli.

    Nurma teraz jest gościem. Puka kilka kóz dziennie. Ma wyjebane na jakieś walki…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.