Michale Bisping i Anderson Silva

Chociaż Anderson Silva jeszcze przed przegraną walką na UFC 237 zapowiadał, że nie planuje kończyć sportowej kariery, Michael Bisping, jego dawny rywal, uważa, że Brazylijczyk powinien odejść i już więcej nie walczyć.

Czas nie stoi w miejscu. Z całym szacunkiem, ale Anderson Silva musi zakończyć karierę. On i tak dał już tak dużo tej dyscyplinie. Nie musi dawać więcej. Niech się cieszy emeryturą.

W programie ESPN, Bisping dodał również, że nie spodziewa się, aby Silva ponownie pojawił się w oktagonie UFC.

Anderson to prawdziwa legenda tego sportu. Przez wiele lat był mistrzem, ale ma już 44 lata. Wiele osób zastanawiam się dlaczego on nadal walczy? Dziś w walce wyglądał dobrze, ale skończyło się jak widzieliśmy. Przyjął nieco niskich kopnięć i zapewne zerwał więzadła. Myślę, że nie zobaczymy go więcej w klatce. On nie musi już tego robić.

17 KOMENTARZE

 1. Przez wiele lat był mistrzem, ale ma już 44 lata. Wiele osób zastanawiam się dlaczego on nadal walczy?

  Czytajac blagania Andersona o walke z McGregorem odpowiedzenie sobie na to pytanie chyba nie jest trudne? Jak sie Bispingowi skarbonka zacznie kurczyc to zrozumie.

 2. Czytajac blagania Andersona o walke z McGregorem odpowiedzenie sobie na to pytanie chyba nie jest trudne? Jak sie Bispingowi skarbonka zacznie kurczyc to zrozumie.

  To niech idzie do WWE zbierać wpierdol od Rondy za 1/10 jej gaży.

 3. Trudno się nie zgodzić. Pająk już wychodzi tylko żeby skasować czek :/

  A wcale bo nie… bo kocha walczyć i to dlatego bije innych.

 4. Przeciez Sikva nie wygladal jakoś tragicznie. W walce z Żydo-niggą powiedzialbym, ze wygladal bardzo dobrze i pokazal szczylowi miejsce w szeregu. Gosc jest fenomenem i w tym wieku nadal jest kozakiem. Jak chce walczyc to niech walczy, przeciez nie odstawia szopki jak chociażby Lidell i da sie to ogladac.

 5. Przeciez Sikva nie wygladal jakoś tragicznie. W walce z Żydo-niggą powiedzialbym, ze wygladal bardzo dobrze i pokazal szczylowi miejsce w szeregu. Gosc jest fenomenem i w tym wieku nadal jest kozakiem. Jak chce walczyc to niech walczy, przeciez nie odstawia szopki jak chociażby Lidell i da sie to ogladac.

  Dokładnie.

 6. Przeciez Sikva nie wygladal jakoś tragicznie. W walce z Żydo-niggą powiedzialbym, ze wygladal bardzo dobrze i pokazal szczylowi miejsce w szeregu. Gosc jest fenomenem i w tym wieku nadal jest kozakiem. Jak chce walczyc to niech walczy, przeciez nie odstawia szopki jak chociażby Lidell i da sie to ogladac.

  Jak on mu tam pokazał miejsce w szeregu ? Sam wyprowadził chyba z 1 cios a zebrał kilka lowkicków, lujów na gębę po których sam  się zdziwił a na koniec Żydo-niggo przestawił mu kolano czystym i celnym kopnięciem

  :travolta:

 7. Jak on mu tam pokazał miejsce w szeregu ? Sam wyprowadził chyba z 1 cios a zebrał kilka lowkicków, lujów na gębę po których sam  się zdziwił a na koniec Żydo-niggo przestawił mu kolano czystym i celnym kopnięciem

  :travolta:

  Chodzilo mi o walke z Adesanya, ze tak hypowany Israel na tle dziadka Andersona nie wygladal jak ktoś z innej galaktyki :crazy:

 8. Chodzilo mi o walke z Adesanya, ze tak hypowany Israel na tle dziadka Andersona nie wygladal jak ktoś z innej galaktyki :crazy:

  a to tak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.