Już od dłuższego czasu głośno mówi się o tym, że Georges St. Pierre, mógłby w swojej kolejnej walce dla UFC zmierzyć się z Khabibem Nurmagomedovem. Obaj zawodnicy wyrazili chęć takiego starcia. Kanadyjczyk zdradził również, że jego agenci prowadzą w tej sprawie rozmowy z UFC. I chociaż Dana White, szef UFC, wcześniej mówił już, że nie ma możliwości, aby dał GSP walkę z mistrzem bez wcześniejszego starcia z kimś z pierwszej piątki rankingu, menadżer Nurmagomedova, Ali Abdelaziz, zamierza przekonać go do zorganizowania pojedynku Khabiba z GSP, o czym napisał w mediach społecznościowych, publikując swoje zdjęcie z Georges’em.

Przyjaźnię się z tą bestią, Georges’em St. Pierre’em od ponad 15 lat i zawsze z największą przyjemnością dzielę z nim matę i rozumiem, że GSP może zawalczyć z moim bratem, Khabibem Nurmagomedovem. To jest walka, której chce Khabib i jego ojciec. To będzie największe starcie w historii UFC, które wyłoni największego fightera wszech czasów. Oczywiście musimy namówić też do niej szefa, generała sportów walki, jedynego i wyjątkowego Danę White’a.

23 KOMENTARZE

 1. Kurwa GSP prime to porobiłby Khabiba bez mydła a nawet teraz bym minimalne szanse dawał Kanadyjczykowi. Jestem pewien , że Żorż nie ma gorszych zapasów i parteru od Ruska o stójce nie mówiąc , do tego siła i zasięg po stronie Dżi Es Pi.

 2. Najpierw to musicie wrócić z zawieszenia w które Khabib się władował jak idiota.

  Wszyscy są zmęczeni waszym pierdoleniem i grymaszeniem, każdy taki post sprawia, że Khabib mniej mnie interesuje. Zamknijcie się na te pół roku błagam :wall:

  Ps. Ali, wiem, że to czytasz 😆

 3. Pierdololo ciąg dalszy :juanlaugh:

  Niedawno Bader znokautował Fedora uważanego przez wielu za najlepszego ciężkiego w historii. Czy to czyni Badera najlepszym ciężkim w historii? Czy komuś to zwycięstwo imponuje?

  :gdzie:

  Obijanie past-prime emerytów daje tylko dobre nazwiska do rekordu. A tak a propos Khabiba i kwestii najlepszego wszech czasów: RDA, Barboza, Iaquinta, Conor. Mało żeby go chociaż postawić w jednym rzędzie z takim Pająkiem, czy Jonesem.

 4. Oczywiście musimy namówić też do niej szefa, generała sportów walki, jedynego i wyjątkowego Danę White'a.

  Czyli już wszystko jasne. Dana robi laskę rudemu ale w przyrodzie nic nie ginie i jemu chapie ali łajzelaziz

 5. Obijanie past-prime emerytów daje tylko dobre nazwiska do rekordu. A tak a propos Khabiba i kwestii najlepszego wszech czasów: RDA, Barboza, Iaquinta, Conor. Mało żeby go chociaż postawić w jednym rzędzie z takim Pająkiem, czy Jonesem.

  Conor ma k…wa lepsze zwycięstwa od  Khabiba…Holloway, Aldo, Alvarez, Poirier…a Rudy nawet nie jest postrzegany jako najlepszy piórkowy w historii tylko Aldo > Holloway > no i może Conor. Dodatkowo zawsze robił wagę…

 6. Ahh te smęty Khabiba i jego otoczenia…Jeszcze kilka miesięcy tego bajdurzenia nas czeka. Wiadomo, że pierwszy w kolejce jest Ferguson. A jeśli już o super-fight mowa, to generalnie biorąc pod uwagę to, że Khabib jest w sile wieku, to gdyby był ambitny i bił się o 'legacy' to powinien dążyć do walki z Woodleyem. Ale wygodniej mu jest ściągać z emerytury GSP, który na dokładkę ma ścinać do nie-swojej kategorii. Strasznie ambitny.

 7. Ahh te smęty Khabiba i jego otoczenia…Jeszcze kilka miesięcy tego bajdurzenia nas czeka. Wiadomo, że pierwszy w kolejce jest Ferguson. A jeśli już o super-fight mowa, to generalnie biorąc pod uwagę to, że Khabib jest w sile wieku, to gdyby był ambitny i bił się o 'legacy' to powinien dążyć do walki z Woodleyem. Ale wygodniej mu jest ściągać z emerytury GSP, który na dokładkę ma ścinać do nie-swojej kategorii. Strasznie ambitny.

  Na UFC 236 ktoś musi walczyć, nie zdziwiłbym się jakby Rudy zawalczył z Fergusonem.

 8. Czyli już wszystko jasne. Dana robi laskę rudemu ale w przyrodzie nic nie ginie i jemu chapie ali łajzelaziz

  Chapie po same jaja. Kurwa ale wazeliny dojebal ten terrorysta… chyba caly czas pod stolem siedzi Lysego:cool:

 9. Zamknął by już kurwa ryj.

  Niech sobie zrobią taką walkę. Nawet fajna, ale pasa niech najpierw się zrzeknie, żeby pretendenci mogli o Niego zawalczyć.

 10. Conor ma k…wa lepsze zwycięstwa od Khabiba…Holloway, Aldo, Alvarez, Poirier…

  Siver. Nie zapominajmy o Dennisie. :jimcarrey:

  :mamed:

 11. To będzie największe starcie w historii UFC, które wyłoni największego fightera wszech czasów.

  Lepszego od Jonesa? :korwinwhat:

 12. Gsp nie jest wyniszczonym emerytem odcinajacym kupony na walkach ze średniakami, którzy i tak go odprawiaja. Wiadomo, że forma Kanadyjczyka będzie zagadka, ale świetna dyspozycja nie powinna być dla nikogo też niespodzianka.

 13. Na UFC 236 ktoś musi walczyć, nie zdziwiłbym się jakby Rudy zawalczył z Fergusonem.

  Na 236 main event to Ferguson – Holloway o tymczasowy w 155.

 14. Pobozne zyczenie Maxa.

  Mejn ewent to pewnie będzie Conor-Kowboj, UFC 237 z kilkoma walkami, a UFC 236 puste, Rudy ma do powiedzenia kto może być na karcie głównej.

 15. Na UFC 236 ktoś musi walczyć, nie zdziwiłbym się jakby Rudy zawalczył z Fergusonem.

  nie ma szans na taka walke, za duzo do stracenia dla conora jak i organizacji. Nawet moge sie o to zalozyc, ze takiej walki nie bedzie w tym roku.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.