Johnny Walker, który idzie jak burza przez organizację UFC, podczas gali UFC 235 dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo przez nokaut. Walker w ciągu ostatnich czterech miesięcy walczył aż trzy razy, teraz jednak będzie musiał nieco wyhamować, bowiem nabawił się kontuzji barku, o czym poinformował Ariel Helawani po rozmowie z menadżerem Walkera. Rehabilitacja ma potrwać cztery tygodnie, natomiast menadżer Walkera już zapowiedział z kim jego podopieczny chciałby się zmierzyć w kolejnym boju, o czym również poinformował Helwani na Twitterze.

Menadżer powiedział, że celują w powrót na galę w maju lub czerwcu, a interesuje ich walka z Alexandrem Gustafssonem w Sztokholmie.

Gala UFC on ESPN+ 10 w Sztokholmie planowana jest na 1 czerwca, natomiast Gustafsson, o którym wspomniał menadżer Walkera na razie nie ma zaplanowanej żadnej walki, ale starcie w Sztokholmie, przed własną publicznością jest zapewne poważniej brane pod uwagę przez UFC. W swoim ostatnim boju Gustafsson zmierzył się z Jonem Jonesem o pas mistrzowski wagi półciężkiej, ale po raz drugi musiał uznać jego wyższość w oktagonie.

2 KOMENTARZE

  1. Gus to jest jedna wielka zagadka w tej chwili. Może już wrócić jako placek.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.