Floyd Mayweather i Khabib Nurmagomedov

O potencjalnej walce bokserskiej Khabiba Nurmagomedova (MMA 28-0) z Floydem Mayweatherem Jr. (boks 50-0) mówi się od dawna. Jakiś czas temu bokser wrzucił też do mediów społecznościowych plakat jego walki z Rosjaninem. Na razie jednak Khabib skupia się na nadchodzącym starciu z Tonym Fergusonem (MMA 25-3), ale jego ojciec w rozmowie dla serwisu Tass.ru przyznał, że po tej walce jego syn może bić się z Floydem.

Zobacz również: Po UFC 246 Floyd Mayweather Jr. nawołuje o drugą walkę z Conorem McGregorem

Mayweather ma 50 wygranych w boksie i żadnej porażki. On jest świetnym pięściarzem i chce walczyć z innym mistrzem, który nigdy nie przegrał. Chce walczyć z Khabibem. Wszystko ok. ale teraz skupiamy się na starciu z Tonym Fergusonem. Mówiliśmy o tym wcześniej, że najpierw musimy zakończyć sprawę z Tonym, a potem przez pół roku będziemy trenować z zespołem Łomaczenki i wyjdziemy do walki bokserskiej.

Co jednak ciekawe, ojciec Khabiba, Abdulmanap, ma pewien warunek na walkę z Floydem.

Możemy walczyć wszędzie i o każdej porze, ale mamy warunek: 11 rund w boksie i jedna w MMA. Takie rozwiązanie cały czas daje 11 rund w stójce przeciwko najlepszemu bokserowi, dlaczego więc nie zrobić jednej na zasadach MMA? To wszystko jednak dopiero po walce z Tonym.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.