Chociaż zeszłoroczny marzec był bardzo mocny pod względem medialnym, tegoroczny przeskoczył go o prawie 400 informacji – łącznie opublikowano blisko 5400 materiałów, w których była mowa o MMA.

Największe zainteresowanie mediów (ponad 2200 publikacji) wzbudziła organizacja KSW, która przygotowała galę KSW 42 w Łodzi oraz ogłosiła zestawienia następnego wydarzenia, zaplanowanego tym razem we Wrocławiu. Ze wszystkich informacji związanych z marką KSW dziennikarze najczęściej pisali o wygranej Tomasza Narkuna nad Mamedem Khalidovem.

UFC miało również dobry miesiąc. O marce opublikowano nieco ponad 1000 informacji, a media informowały najczęściej o zwycięstwie Jana Błachowicza podczas gali w Londynie. Dziennikarzy zajmowały również zbliżające się pojedynki Joanny Jędrzejczyk i Karoliny Kowalkiewicz.

Marzec był udany także dla organizacji FEN, który przygotowała swoją kolejną galę i o której napisano blisko 500 razy.

Z innych ciekawych informacji warto wspomnieć o tym, że o Damianie Janikowskim opublikowano duży materiał w „ELLE Man”, Mamed Khalidov pojawił się w magazynie „Logo”, Popek wystąpił w „Vivie”, Sylwia i Akop Szostak zagościli na łamach magazynu „Shape”, a Łukasz Jurkowski w „Świecie Motocykli”.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.